Тамбур в приватному будинку, переваги, види

Май 15, 2017 – 19:22Головним завданням тамбура є захист житла від потоку холодного повітря, що надходить зовні. Тамбур дуже зручне приміщення, в ньому можна зберігати речі, наприклад, взуття, велосипед, коляску. Правильно побудований тамбур в приватному будинку може забезпечити прохід по ньому не тільки на вулицю, але навіть в гараж або, наприклад, в баню. Багато хто не замислюються про переваги тамбура, і при придбанні або будівництві будинку не передбачають його.

Для чого потрібен тамбур?

Якщо було вирішено все-таки доповнити вхідну частину в ваш будинок тамбуром, то це можна зробити декількома способами:

Профессиональная оценочная компания АВЕРТИ окажет Вам свои услуги по оценке недвижимости по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Перший спосіб дуже простий, він вимагає виділити простір усередині будинку. Шляхом перегородок встановити двері перед входом до вітальні. Також можна і прилаштувати зовні, завдяки цьому збільшити квадратні метри житла;
Тамбур можна побудувати як закритий, так і відкритий. Якщо господар вирішив, що для нього буде краще відкритий тамбур, тоді можна просто побудувати стіну буквою L;
Останній вид тамбура - великий довгий тамбур. Для його споруди знадобляться ті ж матеріали, що і для спорудження будинку. В такому тамбурі можна буде розмістити не тільки дрібні дрібнички, але і такі великі, як, наприклад, шафа.

Тамбур своїми руками

Засклений закритий тамбур

Обов'язково при будівництві тамбура будинку слід знати, що легка конструкція з алюмінію повинна кріпитися на основну частину самого будинку. Її фундамент повинен бути надійним і відділятися від будинку еластичним швом. Розмір споруди залежить від бажань господаря будинку.


Після завершення будівництва тамбура оформите його стилістику так само, як і будинок. Якщо будинок оформлений в якомусь певному стилі, потрібно буде постаратися зробити ремонт в тамбурі так, щоб все поєднувалося з будинком. Напевно кожній господині буде приємно, коли комфорт і порядок у всьому домі.

Вентиляція потрібна для витягування зайвого запаху. Тому якщо тамбур маленький, це ні до чого. А якщо ж був побудований великий, то краще буде її зробити.
Як зробити тамбур

Етап будівництва тамбура

Опалення же краще провести, якщо тамбур з цегли. Але це вибір господаря, якщо він хоче комфортно, без напяліваній куртки, дійти до потрібного місця по тамбуру, то опалення - це одне з найважливіших елементів добудови.

Як і в будь-якій кімнаті будинку, в тамбурі має бути встановлено хоч одне вікно. Або ж можна встановити скляні двері. Це потрібно для освітлення.

Похожие статьи:

  1. ОАЭ: Суперсамолет для суперавиалинии
  2. ОАЭ: Суперсамолет для суперавиалинии
  3. Ремонт квартиры с дизайнером или без него
  4. Етапи будівництва будинку з блоків
  5. Будівництво будинків з блоків