​ Технологія будівництва будинків з незнімної опалубки

Май 19, 2017 – 08:12


Будинок з незнімної опалубки

Незнімна опалубка являє собою спеціальну конструкцію. Технологія зведення будинків з її використанням, на сьогоднішній день отримала досить широке поширення, і це не випадково. Практика показала, що будинок з незнімної опалубки - це один з найбільш доступних видів будівництва власного житла, яке відрізняється надійністю, економічністю і простотою зведення всієї конструкції - побудувати будинок за даною технологією можна порівняти з процесом складання конструктора.

Будівництво з незнімної опалубки дає результат міцного будови, яке не вимагає додаткового утеплення. Швидко, економічно, і головне - недорого.


Етапи будівництва будинку з незнімної опалубки

Качественное постельное белье All Bedding Sets купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


1. Вибір проекту - найважливіший етап, так як будинок будується не на один рік, то до вибору планування і допоміжних факторів варто підійти дуже відповідально. Незважаючи на те, що будівництво з незнімної опалубки дозволяє зводити будинки до 16 поверхів, найбільшого поширення набули саме малоповерхові будівлі. Так як пінополістирол легко можна обробити, можна отримати практично будь-яку конструкцію. Це робить можливим будувати складні архітектурні форми з незнімної опалубки. Будинок з незнімної опалубки може мати різні конфігурації, практично будь-яке планування і включає можливість перепланування, наприклад, додавання деяких елементів.

2. Будівництво фундаменту. Тип цієї конструкції визначається особливостями будівництва будинку, характеристиками місцевого ґрунту, рівнем грунтових вод та іншими факторами. Будинок з незнімної опалубки може бути зведений на стрічковому, столбчатом і збірному залізобетонному фундаментному підставі. Найбільшого поширення набув стрічковий фундамент, як найбільш проста і надійна конструкція. Глибина закладки фундаменту становить приблизно півтора метра, нижче рівня промерзання грунту. Це вимагає проведення ґрунтовних земляних робіт, що здорожує будівництво з незнімної опалубки. При бажанні заощадити, можна облаштувати фундаментне підставу без цокольного поверху. Економія складе 15% від загальної вартості будівництва, при цьому використовується збірна конструкція стрічкового типу фундаменту. Для даного типу будинку обов'язково проведення гідроізоляції.

Похожие статьи:

  1. Технология изготовления витражей своими руками
  2. Технологія будівництва каркасних будинків
  3. Етапи будівництва будинку з блоків
  4. Етапи будівництва будинку з SIP «під ключ»