Тонкощі реєстрації шлюбу з іноземцем

Январь 14, 2019 – 17:43

Шлюб, який був зареєстрований на території іншої держави, буде визнаний в Україні дійсним тільки в тому випадку, якщо під час процесу не було порушено законодавство України. При цьому шлюб підлягає обов'язково легалізації, інакше буде визнаний недійсним. Процес легалізації шлюбу досить простий - в державі, де проходила процедура оформлення шлюбу, необхідно поставити апостиль і надати переклад на російську мову цього документа в посольство України, де цей документ буде нотаріально завірений і здійснений переклад легалізованих паперів.

ЮСТ груп Киев брак с иностранцем за 24 часа позволит Вам создать семью в кратчайший срок, стоимость услуг Вас приятно удивит.

ШЛЮБНИЙ КОНТРАКТ З ІНОЗЕМЦЕМ: ОСОБЛИВОСТІ

Згідно зі статтею 161 Сімейного кодексу України майнові і немайнові відносини і обов'язки подружжя визначаються законами тієї країни, де вони проживають. Тим часом, шлюбний договір являє собою документ, який регулює майнові права та обов'язки подружжя у шлюбі і у випадках розірвання цього шлюбу. Основною відмінністю шлюбного договору, складеного для шлюбу з іноземним громадянином, є той факт, що документ повинен повністю відповідати вимогам обох країн, громадяни яких вступають в шлюб. Самостійно скласти шлюбний договір з іноземцем практично неможливо, тому краще звернутися до юриста.

Важливо! Шлюбний договір не може регулювати відносини подружжя, а також відносини подружжя з дітьми. При розлученні суд буде керуватися не законодавством України, а безпосередньо умовами шлюбного договору.

Шлюбний договір з іноземцем підлягає обов'язковому перекладу на мову громадянина. Шлюбні договори на двох мовах підписуються двома сторонами і завіряються у нотаріуса. Варто відзначити, що шлюбний договір з іноземцем є гарантією, що регулює відносини наречених, а також охороняє громадянина РФ від незнання прав іноземної держави. Документ може бути складений як на території України, так і в іншій державі, туди можна включити всі аспекти взаємин між подружжям аж до відносин особистого характеру.

Похожие статьи:

  1. Теплоізоляція трубороводів
  2. Монолит в строительстве. Часть 2
  3. Туристична страховка він невиїзду