​У Стамбулі скасували новорічні гуляння на площі Таксим

Декабрь 20, 2017 – 16:02

У Стамбулі скасували традиційне святкування Нового року на площі Таксим з міркувань безпеки. Про це в середу, 20 грудня, повідомляє Hindustan Times.

Глава поліції стамбульського району Бейоглу Ісмаїл Килич, заявив, що заходи безпеки були значно посилені після серії терактів в протягом останніх двох років. На всіх новорічних заходах забезпечення порядку буде здійснюватися на найвищому рівні. При цьому гуляння на площі Таксимо вирішено було скасувати.

Качественные букеты из искусственных цветов Вы можете купить на сайте http://cveti.km.ua/buketi-deshovie, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

Нагадаємо, що в минулому році в Стамбулі на новорічній вечірці в клубі Reina виходець з Узбекистану Абдулгадір Машаріпов влаштував безладну стрілянину. В результаті загинуло 39 осіб, з них 27 іноземців. Спочатку бойовик планував атаку саме на Таксимо. Однак через посилення поліції відмовився від цієї ідеї, зробив Селфі і відправився шукати нову мету. Вибір припав на клуб Reina. Трагедія сталася за 75 хвилин до півночі.

Експерти радять туристам, які планують зустріти новий 2018 рік у Стамбулі, альтернативну програму. Наприклад, відправитися в ресторан національної кухні, багато хто з них працюють до ранку і пропонують спеціальне меню.

Опівночі варто вийти на прогулянку по набережній Босфору, - після 12 години небо над протокою висвітлять сотні яскравих вогнів феєрверків.

А приблизно за 100-150 євро можна відправитися в круїз по нічній Босфору з вечерею. Зазвичай капітани кораблів розраховують маршрут так, щоб до півночі опинитися під Босфорським мостом. Адже всім відомо, що він виконує найпотаємніші бажання.

Похожие статьи:

  1. ​Монтаж пластикових плінтусів своїми руками
  2. Монтаж пластиковых плинтусов своими руками
  3. ​Стеклянные лестницы для домов и офисов
  4. ​Преимущества и особенности автовыкупа