​Від сантехніка - на замітку

Ноябрь 25, 2018 – 20:39

Як правило, ця неприємність трапляється в самий піковий момент. Терміново потрібно в туалет або ванну, а тут - засмічення. Як же швидко впоратися з проблемою і вийти сухим з води?

Відразу потрібно визначити причину, яка привела до засмічення каналізації. Послідовно перевіряється, як йде вода з раковини, ванни і унітазу. Таким чином, виділяється вражений вузол. Якщо раптом у всій сантехніці стоїть вода, значить, забився стояк. Мабуть, це - самий неприємний результат, який зажадає послуги сантехніка. Самостійно усунути проблему, що стосується багатьох мешканців, навряд чи вийде. У більш легких випадках можна спробувати боротися.

Качественный электрический бойлер Вы можете купить на этом сайте по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Традиційні типи каналізаційних засмічень

Вони не балують своєю різноманітністю:

Засмічення при експлуатації. Він неминучий при налипання жиру всередині труб. Через злив раковини відходи продуктів, волосся та інші дрібниці потрапляють в систему зливу і утримуються на липкою поверхні.

Засмічення механічної природи. Такий варіант виникає при попаданні досить великих не розчиняються водою предметів, що випадково потрапили в труби. Таким монстром може стати звичайний папір для туалету, щодня змивається в унітаз.

Забитий сифон. Це пристрій приносить велику користь, тому що фільтрує їдкий запах. Він засмічується аналогічно трубах, за допомогою жиру і частинок відходів.

Засмічення техногенний. Він трапляється періодично в нових квартирах «на рівному місці» без видимих причин через недогляд проектувальників і будівельників.

Усунення будь-якої з цих проблем здійснюється шляхом очищення.

Методи боротьби за прохідність труб

Як і у хвороб, у засмічення буває ступінь тяжкості. Виходячи з неї, підбирається і метод усунення проблеми.

Хімічна чистка проводиться із застосуванням препаратів, їдкий складу яких розкладає жирові відкладення та іншу органіку. Як приклад можна привести всім відомі засоби «Tiret», «Кріт» або просто соду. Розібраний сифон можна очистити з застосуванням засобів для миття посуду.

Вакуумна чистка виконується за допомогою вантуза. Всім відомий гумовий ковпак на ручці усуне засмічення середньої тяжкості, якщо прикрити їм зливний отвір і прокачати трубу.

У більш запущених випадках доведеться вдатися до механічної чищенні за допомогою сантехнічного сталевого троса, вільний кінець якого заганяється в трубу. Якщо ж засмічення носить конструктивний характер, то для його усунення потрібно серйозний професійний підхід і залучення додаткових коштів.

Похожие статьи:

  1. ​Туристический Израиль
  2. ​Самі сонячні пляжі світу
  3. ​От сантехника – на заметку
  4. Сантехнік додому
  5. ​Жива огорожа з верби