Вєтнамці: особливості менталітету

Февраль 4, 2018 – 19:29

Відпочинок у В'єтнамі набирає все більшої популярності у російських туристів. Природно, зростає інтерес до жителів цієї невеликої країни в Південно-Східній Азії, до способу життя, традицій, вірувань, побутовим звичкам місцевих жителів ...

В'єтнамці: особливості менталітету

На жаль, досвід тісної взаємодії між СРСР і В'єтнамом в 1960-80 роки, коли в країні служили сотні наших військових фахівців, а в СРСР навчалися і працювали тисячі в'єтнамців, вже грунтовно призабутий, мало що може дати в плані розуміння національного менталітету.

Профессиональные уроки макияжа позволят Вам освоить самые необходимые техники и понять их азы. Стоимость Вас приятно удивит.

Досвід тісної взаємодії між СРСР і В'єтнамом в 1960-80 роки призабутий

Радянські фахівці перебували у В'єтнамі в воєнний час, в умовах суворої секретності, а в'єтнамці в СРСР проживали замкнутими співтовариствами і мало спілкувалися з радянськими громадянами. Тому знайомство нашим туристам краще починати з «чистого аркуша», з найзагальніших уявлень.

Знайомство нашим туристам з В'єтнамом краще починати з «чистого аркуша», з найзагальніших уявлень

В'єтнамців, або в'ється, як називають цей народ більшість жителів планети і самі корінні жителі В'єтнаму, більше 75 млн. Чоловік.

Корінні жителі В'єтнаму

В'єтнамський мова вважається одним з найскладніших в світі, що визнають побували в країні багато туристів різних національностей, безуспішно намагалися вивчити хоча б кілька фраз для спілкування з місцевими жителями.

Місцеві жителі В'єтнаму

Основна складність в тому, що в'єтнамський мову - тоновий, в залежності від тональності може повністю змінюватися сенс сказаного.

дітлахи

На запитання про основну релігії в'єтнамців відповісти важко. У містах (особливо в Сайгоні-Хошиміні) можна побачити безліч буддійських, католицьких (данину французькому колоніальному минулому) культових будівель і споруд, протестантські церкви і мечеті.

буддійський храм

Католицька церква у В'єтнамі

Мечеть у В'єтнамі

Але статистика свідчить, що понад 80% в'єтнамців вважають себе атеїстами або послідовниками традиційних місцевих культів і вірувань. Проте, під час релігійних свят храми різних конфесій бувають переповнені.

Служба в буддійському храмі

Вся історія В'єтнаму - це історія боротьби з різними спробами завоювань. У ХХ столітті країна фактично перебувала в стані війни 35 років - з французами, американцями, китайцями.

В'єтнам фактично знаходився в стані війни 35 років

Постійний опір зовнішню загрозу не зробив в'єтнамців озлобленими ксенофобами, але сприяло виробленню твердого національного характеру, згуртованості і взаємовиручки. Ці якості проявляються і на побутовому рівні - ви не побачите на вулицях гучних скандалів, відвертої грубості.

Ви не побачите на вулицях В'єтнаму гучних скандалів, відвертої грубості

Зате можна побачити, як випадкові перехожі дружно захищають слабкого або допомагають потрапив у скрутну ситуацію. Відвертих злиднів, голоду немає, завжди знаходиться той, хто допоможе. При цьому скаржитися на долю, несприятливі обставини і життєві труднощі тут не прийнято.

Скаржитися на долю, несприятливі обставини і життєві труднощі у В'єтнамі не прийнято

Будні сільськогосподарських жителів В'єтнаму

Ставлення до людей похилого віку підкреслено шанобливе, і це не тільки ввічливість - в'єтнамські старі до самої смерті живуть в сім'ях дітей і онуків.

Похожие статьи:

  1. Оцінка зірковості готелів
  2. Самі незвичайні готелі світу
  3. Бурный роман Гарри Поттера
  4. ​Самі незвичайні будівлі світу