Вибираємо сауну для заміського ділянки

Август 10, 2018 – 18:31

Добре коли є заміський ділянку, де приємно відпочивати від міської суєти, дихати свіжим повітрям незалежно від сезону. Коли є зайве місце під будівництво додаткового аксесуара, можна задуматися про сауну. Ідея яку саме парилку вибрати, у чому відмінності тієї чи іншої лазні і так далі постараємося викласти більш детально.

Над чому варто подумати при виборі сауни - це температурний режим і, звичайно, пар, основа всієї сауни. Отже, основні варіанти парилень:

Вы можете купить качественные bar stools по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- російська лазня;

- фінська лазня;

- турецька сауна;

- японська лазня.

Російська парилка

Цей тип сауни підходить для любителів гарненько пропарити. Мокрий пар, що не перевищує температуру 45 градусів. Завдяки товстим стінам жар тримається максимально довше. У самому приміщенні парилки температура градусника не падає нижче позначки 60. Як опалення є кілька варіантів: піч може бути металева, цегляна, електричної. Яку систему опалення використовувати вибирати вам, у кожної є свої плюси і мінуси.

фінська парилка

Жителі Фінляндії великі любителі попаритися. На території країни на кожні три жителя припадає по одній сауні. Коли мова заходить про цей тип сауни, то можна сказати що вона повна протилежність російській версії лазні. Переважання сухості повітря до 120 градусів при 10% вологості. Що стосовно приміщення, то фінські сауни не володіють великою площею, така будова дозволяє стримувати максимально повітря всередині. Для опалення використовується паливо або дрова. З будівництвом парилки цього типу може допомогти http://banbas-nn.com, що спеціалізується на цьому.

Турецька баня

Змайструвати цього типу сауну може абсолютно будь-хто. При низькій сухості повітря не перевищує 55 градусів, вологість в ній 100%. Ідеальне місце як для дорослих так і для дітей. Але так само існують обмеження, за якими не варто краще вибирати такий вид лазні. Людям з шкірними захворюваннями, пухлинами, астматикам не варто вибирати турецьку сауну. Не варто забувати, що в такий парильні ви втрачаєте багато рідини, при найменшому нездужанні не варто залишатися довше в лазні.

Японська парилка

Виходячи з назви можна сказати що стикатися ви будете з екзотичними поняттями. Японська лазня не схожа на перераховані вище типи саун. Конструкція цього виду парилки нагадують форму бочки. Температура води не перевищує 50 градусів. Варто відзначити, що в японській сауни використовуються різні трави, масла який повністю очищають організм від всяких шлаків. Протипоказань для відвідування даного виду сауни немає. Користь вона принесе всій родині. Допоміжні речовини для схуднення, зняття депресії, ефект омолодження і так далі - не весь список користі, якими славиться японська лазня.

Який лазні переваги ви б не віддали, головне те, що вона повинна приносити радість і задовольняти вашим бажанням. Не забуваємо, що лазні сприяють розслаблюючому станом, зниження больових вад. За рекомендацією краще відвідувати баню не частіше ніж один раз на тиждень.

Похожие статьи:

  1. Выбираем сауну для загородного участка
  2. Мобильное приложение казино Фреш
  3. Кіпр Готель Вероніка Відгуки
  4. ​Вибираємо двері всерйоз і надовго
  5. Відпочинок на Кіпрі з Дітьми Відгуки