Який може бути дизайн натяжної стелі

Август 27, 2017 – 06:24

Дизайн натяжних стель досить різний, все залежить від того, чого хоче замовник. Щоб задати необхідний дизайн стелі, слід розробити дизайнерський проект, де будуть вказані габарити, забарвлення, число рівнів, освітлювальних приладів та інше. Часто дизайн натяжних стель створюється дизайнером професіоналом, який має за плечима великий досвід і може порекомендувати правильне рішення для кожного приміщення.

Замовити натяжні стелі можна в будь-якій відповідній організації. При цьому вибір колірного рішення і фактури полотна досить великий і надає великі можливості. Створити незвичайні ефекти допоможе грамотно обрана підсвічування або світло. Також стелі можуть мати декілька нахилів і рівнів із застосуванням криволінійних поверхонь. Якщо забарвлення плівки разонравится, її легко замінити з монтажем на колишню каркасну конструкцію.

У дизайні натяжних стель поширеним прийомом вважається застосування інноваційних технологічних розробок. Замовити натяжні стелі можна, наприклад, за технологією іменованої зоряне небо. Існує 4 способи її виконання:

1. Без проколів стельового полотна. Тут нитки оптіковолокна потрібно щільно підвести до внутрішньої сторони стельового полотна, а потім прикріпити за допомогою зробленого фальшивого стелі, виконаного з пінопласту. При світлі дня він виглядає як глянсовий звичайний дизайн натяжних стель, а в сутінковий час він виглядає як ясне небо з міріадами зірок.

2. Нитки оптіковолокна слід витягнути з глянцевого стелі темного кольору на кілька сантиметрів для посилення враження від тоненьких світлових променів.

3. Застосування разом з нитками оптіковолокна розсіювача, зробленого з кришталю.

4. Замовити натяжні стелі з технологією небо з зірками можна, при цьому в якості джерел світла використовувати світлодіоди, що виводяться на 1 см на стельову поверхню, а виглядають вони як лампочки маленького розміру.

Натяжна стеля з різними зображеннями є одним найактуальніших, красивих, а найголовніше доступних методів створення унікального дизайну приміщення. Замовити натяжні стелі по фототехнології, яка полягає в наступному. На матове полотно або полотно з сатину, ширина якого до 5,50 метрів, наноситься малюнок за допомогою принтера, мав печатку широкого формату.

Купить фирменную сантехнику Вы мwww.lacreazione.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. Матова натяжна стеля
  3. ​З чого роблять натяжні стелі
  4. Монтаж тканинних натяжних стель
  5. Як обрати міжкімнатні двері