​З чого роблять натяжні стелі

Январь 7, 2019 – 18:01

Як буде виглядати ваш ідеальний стеля: глянсовий або матовий, білий або кольоровий? Властивості стелі багато в чому залежать від матеріалу, з якого він виготовлений. При цьому не може бути вибраний найкращий варіант: кожен матеріал відрізняється своїми достоїнствами і недоліками.

З чого складається натяжна стеля?

Є два основних матеріалу:

Полівінілхлоридна плівка (ПВХ)

Ви можете замовити бізнес план вантажних перевезень за най вигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

поліестерова тканина

Рекомендованими до використання є полотна ПВХ шириною 1,8, 1,5 і 1,3 метра. Іноді використовується плівка шириною 2 і 2,2 метра, але такий формат негативно впливає на якість глянцю.

Полотна тканинних стель можуть досягати ширини 5 5,5 метрів. Поліестерова тканина, що покривається поліуретановим складом, являє собою гладку безшовну поверхню.

Особливості стель з ПВХ

Вибираючи, з чого складається натяжна стеля, важко не звернути увагу на полотна з полівінілхлориду. На сьогоднішній день вони становлять понад 60% асортименту на ринку.

Плівка ПВХ дешевше, ніж тканинні полотна.

За рахунок зварювання розкроєного полотна на спеціалізованих верстатах можна створювати нетривіальні форми і багаторівневі конструкції стелі.

Сполучні шви на плівці товщиною не більше волоса і практично непомітні, знайти їх можна, лише придивившись.

Варіації колірних рішень стель з полівінілхлориду налічують не менше 150 відтінків. Можна вибрати полотно з будь-якої нестандартної фактурою (імітація шкіри, перламутр, глянець, замша, металік). Це дозволяє втілити найвиразніші і цікаві дизайнерські задумки.

Особливості стель з безшовної тканини

Поліестрова тканина міцніша, ніж плівка ПВХ, так як товщина тканини більше. Однак вага готового полотна теж чималий, що іноді створює додаткові труднощі при монтажі стелі.

Але сам процес монтажу тканинного стелі набагато простіше - він не вимагає прогрівання кімнати і проводиться за лічені години.

Натяжні тканинні полотна «дихають», пропускають повітря. Якщо ж на ПВХ-стелі немає мікроперфорації, то він герметичний і перешкоджає циркуляції повітряних мас.

Тканинні натяжні стелі представлені лише в матовому варіанті фактури, а колірна гамма полотен не так різноманітна, як вибір відтінків ПВХ-плівки. Проте, на тканинному стелі можна виконати витончену розпис або надрукувати будь-яке зображення.

Похожие статьи:

  1. Матові натяжні стелі
  2. Безшовні натяжні стелі
  3. ​Глянцеві натяжні стелі
  4. Сатинові натяжні стелі
  5. ​Як відремонтувати стелю