​Заміна електропроводки

Декабрь 3, 2017 – 18:29

Заміна електропроводки - досить відповідальна справа, що забезпечує електробезпека не тільки приміщення, але, в першу чергу, його власнику. Особливо це стосується будинків, побудованих ще за радянських часів і навіть раніше, так званих, «хрущовок». Пояснюється це просто: електричні дроти тих часів просто не витримують навантаження сучасної побутової техніки. Тому, якщо Ви є господарем хрущовки і маєте в будинку багато побутових приладів, подбайте про те, щоб ваша проводка відповідала всім нормам ГОСТ і техніці безпеки.

А ще краще - замініть всю проводку. А я Вам в цьому допоможу.

У яких випадках необхідно замінити проводку:

Часто вибиває автомат відключення електроструму;

У квартирі велика кількість електротехніки;

У електропроводці недостатня прохідність;

У будинку алюмінієва проводка або проводка з малим перерізом кабелю;

Ви робите перепланування;

Ви маєте намір перенести розетки і вимикачі в інше місце.

Особливості заміни проводки в хрущовці.

Профессиональную замену электропроводки Вы можете заказать на сайте http://xn--80aafkgojcemlkbzjbvfg7r.xn--p1ai/ по самой выгодной стоимости насегодняшний день.

Найчастіше заміну в подібних будинках роблять в зв'язку з проблемами з навантаженням електромережі. Будучи однією з найбільш затребуваних і трудомістких послуг, дана робота повинна проводитися професіоналом, тобто електриком.

Тільки майстер зможе правильно розрахувати і узгодити проект, а також підібрати марку кабелю та інші необхідні для роботи матеріали.

Терміни на заміну.

Прокладка проводки фото.Ісходя зі своєї практики, скажу, що проводжу заміну проводки в двокімнатній хрущовці приблизно за тиждень (в кожному випадку свої деталі), в однокімнатній - за 3-4 дні.

В середньому, щоб хрущовка витримала все навантаження від електроприладів, необхідна установка 10-12 автоматів. Іноді замовники за кожним автоматом закріплюють окрему побутову техніку.

Чому варто звернутися до мене:

Якість. Виміру проводки виконуються професійно, згідно з нормами і вимогами техніки безпеки, а також вимогами ПУЕ та СНиП.

Надійно. Роботу виконую на совість, «як для себе»;

Доступно. Цінова політика розрахована на замовника із середнім рівнем доходу. При необхідності можлива оплата частинами;

Своєчасно. Всі послуги виконую в термін, обумовлений з клієнтом. Якщо виникає необхідність, то працюю понаднормово і у вихідні дні;

Пунктуальність. Працюю від і до, в разі затримки попереджаю;

Гарантія. На усі послуги протягом 12 місяців і безкоштовне обслуговування на такий же термін;

Виїзд і складання кошторису - безкоштовно

Похожие статьи:

  1. Заміна віконного скла
  2. ​Райони Сан-Франциско
  3. ​Автоматика для опалення
  4. ​Лазерна епіляція у Львові
  5. ​Лавинное снаряжение