Заміна віконного скла

Декабрь 21, 2016 – 18:56Заміна віконного стеклаЗамена віконного скла входить в послуги, які надають наші майстри. Вони в короткі терміни усунуть пошкодження світлопрозорих конструкцій Вашої квартири, будинку або іншого приміщення.

Заміна віконних стекол повинна відбуватися за всіма правилами монтажу. Ми не рекомендуємо пробувати самостійно витягти тріснуте або розбите віконне скло. Це може привести до пошкодження дерев'яної рами або склопакета і, що ще гірше, травм. Легше і безпечніше надати цю роботу професіоналам, в розпорядженні яких, крім знань і досвіду, знаходяться спеціальні інструменти. Вони необхідні для заміни віконного скла будь-якої конфігурації: стандартної (прямокутної), квадратної, круглої, овальної та інших форм.

Профессиональная и качественная замена стекла окна по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ми надаємо послуги цілодобово і без вихідних. Скло може розбитися в будь-який день тижня і в різний час доби. Якщо це сталося в п'ятницю ввечері, не треба намагатися закрити отвір підручними засобами і чекати все вихідні, страждаючи від холоду, дощу або нашестя комарів. Ми розуміємо, наскільки важливо своєчасно виконати роботи, тому Ви можете в будь-який час зв'язатися з нами.

Уточнити вартість заміни віконного скла, оформити заявку Ви можете по телефону. Крім цього, можна викликати майстра, скориставшись сайтом. У спеціальному розділі заповніть коротку форму: вкажіть своє ім'я, не забудьте залишити телефон. В поле «Що необхідно виконати?» Наберіть «Послуга« Заміна віконного скла »і натисніть кнопку« Відправити заявку ». Найближчим часом з Вами зв'яжеться співробітник для з'ясування подробиць і призначення відповідного часу приїзду.

Крім заміни скла, Вам можуть знадобитися установка жалюзі, противомоскитной сітки, утеплення вікон (проклейка поліуретанового утеплювача), обробка балконів. У будь-якому з цих випадків сміливо звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте швидке обслуговування, гарантію на проведені роботи та результат, яким залишитеся задоволені.

Похожие статьи:

  1. Технічний ендоскоп
  2. Південна Корея
  3. Ковані мангали
  4. Художня ковка металу