5 головних проблем будинку

Июль 2, 2017 – 18:31

Ваш будинок є однією з найдорожчих речей, якими ви володієте, і він так само, як дитина, що потребує спеціального лікування. Коли справа доходить до вашого будинку, ви хочете, найкраще обслуговування. Саме тому, ви хочете звернутися до професіоналів.

Так, деякі виправлення краще залишити для профі, але інші можна легко успішно вирішувати самостійно. Все це займає деякий час, необхідні інструменти і правильне ставлення. Нижче перераховані кілька ремонтні процедури технічного обслуговування для вирішення невеликих, але обридлих питань ремонту будинку.

1. Скрип дверей

Небажані шуми, що надходять від відкриття або закриття дверей здатні дійсно дратувати, особливо, коли ви поглинені важливою роботою. Для того, щоб усунути скрипи і писки з дверей, просто змастіть верхню і нижню петлі білої літієвої мастилом або спеціальним мастилом. Якщо у вас її немає, спробуйте використовувати трохи оливкового масла в якості швидкого, тимчасового виправлення.

2. Потертості на лінолеумі

-Зубна паста - найперше, що ви використовуєте вранці, вона також повинна бути першим рішенням потертості лінолеуму. Все, що вам потрібно зробити, це просто протерти пляму з білої зубною пастою, використовуючи суху тканину. Переконайтеся в тому, що витерли область з рідким милом для миття посуду і водою, після того, як пляма віддалиться.

3. Подкрасьте

Чи не вдалося пофарбувати будинок в цьому сезоні? Немає проблем. По крайней мере, не чекайте наступного. Проблемні місця, такі як сухі плями і сліди пилу на стіні можна легко зафарбувати. Почніть з очищення поверхні губкою, змоченою в м'якому миючому засобі і водою, щоб видалити бруд. Після того, як поверхня висохне, доторкніться до нього використовуючи один і той же аплікатор, кисть або валик, і дайте йому висохнути знову.

4. Дірявий кран

Чи бувало, що капання зводило з розуму і коштувало вам грошей ?. По-перше, перекрийте крани під раковиною, щоб зупинити потік води. Зніміть ручку і хромований циліндр внизу, а потім гвинти. Просто витягніть шток і замініть шайбі. Це має зробити свою справу.

5. Вільні ручки

Висувні ручки або ручки, які зазвичай зісковзують з часом, незалежно від того, наскільки сильно ви затягніть їх знову і знову. Найпростіше рішення - різьбове з'єднання. Цей тип клею, який утримує гвинти і болти на місці, перш ніж вони здійснять свій шлях під диван або шафа. Тримайте його під рукою.

Похожие статьи:

  1. Онлайн игровые автоматы
  2. ​Поради при покупці будинку
  3. Добова оренда квартир