​5 помилок при покупці нерухомості в Іспанії

Февраль 19, 2018 – 17:48

Іспанія завжди була ласим шматочком для туристів з різних куточків світу. Одного разу відпочивши на просторах цієї дивовижної країни, багато громадян РФ бажають придбати нерухомість в Іспанії для постійного або тимчасового проживання. Щоб вигідно вкласти гроші в хороший варіант, зверніть увагу на помилки, які можна допустити в процесі вибору підходящого об'єкта.

Найбільш поширені помилки

1. Прагнення придбати житло в "розкрученому" регіоні. Як правило, туроператори пропонують путівки в одні і ті ж іспанські міста (Барселона, Салоу, Тенеріфе). У підсумку, покупці прагнуть придбати нерухомість там, де їм колись доводилося побувати, пропускаючи мимо дешевші, але не менш привабливі варіанти в не настільки популярних містах.

Круизы на пароме Принцесса Анастасия оставят незабываемые впечатления на всю жизнь, цены Вас приятно удивят.

2. Бажання придбати нерухомість на першій лінії. Як правило, об'єкти на першій лінії коштують на 30-40% дорожче, ніж на другий. Але при цьому різниця між лініями буде всього лише в 200-300 метрів, які запросто можна пройти пішки.

3. Чим більше, тим краще. Деякі покупці прагнуть купити величезний будинок або квартиру в кілька сотень квадратних метрів. Однак згодом з'ясовується, що зміст такого об'єкта обходиться занадто дорого, а здати його в оренду в період відсутності господаря вельми проблематично. Тому краще вибирати більш компактні варіанти житла.

4. Оформлення іпотеки на мінімальний термін. Якщо ви вирішили купити нерухомість в Іспанії з залученням іпотечного позики, вибирайте програму з максимальним терміном кредитування. Сума щомісячного внеску в даному випадку буде меншою, а при бажанні ви зможете погасити борг достроково. У підсумку, ви придбаєте нерухомість, не створивши собі фінансові труднощі.

5. Бажання купити квартиру або будинок без посередників. Навіть якщо ви бездоганно володієте іспанською мовою і в ідеалі знаєте закони, ви не застраховані від помилок або великих помилок. Тому краще звернутися за допомогою в ріелторську компанію, співробітники якої нададуть документальний супровід угоди. Також не рекомендується залучати до процесу придбання житла друзів. Адже родичі і друзі, які не є професіоналами в цій сфері, можуть припуститися помилки. У підсумку, можна зазнати суттєвих матеріальних втрат.

Вибрати об'єкт нерухомості на території Іспанії можна в Мережі, звернувшись в агентство нерухомості в Барселоні Damlex Company.

Похожие статьи:

  1. ​Поради при покупці будинку
  2. Ошибки при покупке недвижимости в Испании
  3. ​Комплексний ремонт і його особливості