​5 помилок при покупці нерухомості в Іспанії

Февраль 19, 2018 – 17:48

Іспанія завжди була ласим шматочком для туристів з різних куточків світу. Одного разу відпочивши на просторах цієї дивовижної країни, багато громадян РФ бажають придбати нерухомість в Іспанії для постійного або тимчасового проживання. Щоб вигідно вкласти гроші в хороший варіант, зверніть увагу на помилки, які можна допустити в процесі вибору підходящого об'єкта.

Найбільш поширені помилки

1. Прагнення придбати житло в "розкрученому" регіоні. Як правило, туроператори пропонують путівки в одні і ті ж іспанські міста (Барселона, Салоу, Тенеріфе). У підсумку, покупці прагнуть придбати нерухомість там, де їм колись доводилося побувати, пропускаючи мимо дешевші, але не менш привабливі варіанти в не настільки популярних містах.

2. Бажання придбати нерухомість на першій лінії. Як правило, об'єкти на першій лінії коштують на 30-40% дорожче, ніж на другий. Але при цьому різниця між лініями буде всього лише в 200-300 метрів, які запросто можна пройти пішки.

3. Чим більше, тим краще. Деякі покупці прагнуть купити величезний будинок або квартиру в кілька сотень квадратних метрів. Однак згодом з'ясовується, що зміст такого об'єкта обходиться занадто дорого, а здати його в оренду в період відсутності господаря вельми проблематично. Тому краще вибирати більш компактні варіанти житла.

4. Оформлення іпотеки на мінімальний термін. Якщо ви вирішили купити нерухомість в Іспанії з залученням іпотечного позики, вибирайте програму з максимальним терміном кредитування. Сума щомісячного внеску в даному випадку буде меншою, а при бажанні ви зможете погасити борг достроково. У підсумку, ви придбаєте нерухомість, не створивши собі фінансові труднощі.

5. Бажання купити квартиру або будинок без посередників. Навіть якщо ви бездоганно володієте іспанською мовою і в ідеалі знаєте закони, ви не застраховані від помилок або великих помилок. Тому краще звернутися за допомогою в ріелторську компанію, співробітники якої нададуть документальний супровід угоди. Також не рекомендується залучати до процесу придбання житла друзів. Адже родичі і друзі, які не є професіоналами в цій сфері, можуть припуститися помилки. У підсумку, можна зазнати суттєвих матеріальних втрат.

Вибрати об'єкт нерухомості на території Іспанії можна в Мережі, звернувшись в агентство нерухомості в Барселоні Damlex Company.

Похожие статьи:

  1. Ошибки при покупке недвижимости в Испании
  2. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  3. ​Казино Х Продюсер опасных игр
  4. ​Хвороби газону і способи лікування
  5. ​Охорона обєкта нерухомості