Будівництво будинків з блоків

Май 9, 2017 – 08:36

Пінобетонні блоки.
Якщо ви вибрали пінобетонні блоки для будівництва приватного будинку, то це абсолютно вірне рішення. Це пояснюється тим, що пінобетон - екологічний матеріал, який підходить для найбільш комфортного проживання. Зауважте, що екологічність пінобетонних блоків коштує на другому місці після дерева. Крім того, блоки даного виду довговічні, не виділяють токсичних речовин (порошкообразователь повністю хімічно-нейтральний продукт) і паропроникні. 

Профессиональный жилищный адвокат окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Остання властивість дуже важливо, так як блоки, здатні пропускати пар і повітря через свою товщу, забезпечать нормалізацію мікроклімату всередині приміщення, при цьому повітря буде фільтруватися. Все це, безсумнівно, сприятливо позначиться на здоров'ї людини. Також це дозволить проживати в такому будинку цілий рік на максимально комфортних умовах. Піноблоки мають європейський рівень якості, тому їх вважають конкурентоспроможною продукцією.
Керамзитобетонні блоки.
Дані блоки так само, як і перераховані вище види, відрізняється екологічністю, так як в їх склад входить керамзит (приблизно 80% від загального обсягу), керамзитовий пісок і цемент - все це натуральні природні матеріали. За рахунок пористої структури керамзитобетонні блоки досить крихкі, що, в свою чергу, знижує їх загальну міцність і морозостійкість. Однак собівартість будівництва будинку дозволить вам зробити вибір саме на користь цього виду блоків.
З основних переваг керамзітобетонного блоку можна виділити низьку теплопровідність, екологічність, паропроникність, нетоксичність, стерильність (міцність набирається при температурі 1150 градусів). Керамзитобетонний блок підлягає декоративної облицювання, що також проводиться для захисту стін від впливу погодних факторів.
Керамічні блоки.
Блок даного виду проводиться за особливою технологією. Порожнеча блоку досягає не менше 50%. Щілиноподібні проміжки робляться для того, щоб підвищити опірність теплопередачі. Зауважте, що теплопровідність майже в 20 разів менше, ніж у поризованої кераміки. При високій пустотности блоку його щільність складає приблизно 750 кг / м3. На ложковой стороні блоку робиться спеціальний паз, за допомогою якого відбувається зчеплення блоків між собою, що підвищує міцність всього будинку. Залежно від розміру блоку, їх можна використовувати для будівництва несучих стін, перегородок, внутрішніх простінків і інших конструкцій. Основні властивості, які виділяють керамоблоки серед інших, це легкість монтажу, підвищені звуко- і теплоізоляційні якості, формування мікроклімату всередині приміщення на увазі екологічності блоків і висока міцність всієї конструкції стін.

Похожие статьи:

  1. Забір з декоративних блоків
  2. Оренда сцени для заходів
  3. Нові житлові комплекси
  4. Етапи будівництва будинку з блоків