Будівництво фундаменту цегляного будинку

Май 17, 2017 – 18:37При закладці фундаменту варто подбати про реалізацію тих вимог, які він повинен виконувати. В першу чергу, фундамент повинен володіти достатнім запасом міцності, а так же бути стійким і стійким до морозів. Крім того фундаменти не повинні бути схильні до дії підземних вод. Термін служби фундаменту повинен бути нарівні зі стійкістю всього будинку. Собівартість фундаменту складе приблизно десять відсотків від матеріальних витрат для будівництва всієї конструкції.

Профессиональный производитель метизов предлагает Вашему вниманию проволоку и гвозди по  самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Перед тим, як займатися закладкою фундаменту, варто звернути увагу на деякі підготовчі роботи. Необхідно створити проект будинку, який включає в себе порядок проведення всіх етапів будівництва. Крім цього. Потрібно розмітити ділянку, який призначений для будівництва, а також зайнятися визначенням типу грунту, рівня грунтових вод і глибину можливого промерзання. Якщо є необхідність, то потрібно осушити цю ділянку, ущільнити грунтову поверхню, зайнятися відведенням води. Ще до того як почнеться процес побудови, потрібно позначити контури майбутнього підстави споруди. Вже безпосередньо перед самим початком робіт по заливці фундаменту риють траншеї, щоб висохлий грунт НЕ завали яму, а дощ не затоплювали поверхню.

Для розмітки фундаменту варто визначити осі майбутньої конструкції. Після чого слід починати рити траншеї, глибина яких залежить, в першу чергу, від показників грунту.

Як матеріал для фундаменту можуть використовуватися різні матеріали, які відрізняються своєю міцністю. Для зведення фундаменту використовується бетон, камінь, цегла, грунтоцемент і інші матеріали.

Пам'ятайте, що основа будинку - це його фундамент, тому варто дуже серйозно поставитися до його будівництва, адже від нього залежить і якість будівлі в цілому.

Похожие статьи:

  1. Ремонт фундаменту деревяного будинку
  2. Будівництво будинків з блоків
  3. Правильний фундамент для будинку