Дитяча кімната: натяжні стелі «Зоряне небо» або фотодрук?

Август 11, 2017 – 19:25

Сьогодні багато дітей є щасливими володарями власних кімнат. Дитяча - це затишний, чарівний світ, в якому малюки почувають себе комфортно і спокійно займаються своїми важливими справами. Батькам слід знати про те, що виділити чаду власну територію - необхідно, але не менш важливо оформити і облаштувати її так, щоб дитині було затишно.

Особливу увагу в декоруванні дитячої потрібно приділити стелі. Є кілька можливих варіантів дизайну стелі: зробити гарне зображення на стелі за допомогою такої технології як фотодрук на натяжній стелі або «Зоряне небо».

Натяжна стеля «Зоряне небо» - це хороший варіант для обробки приміщення, де живе малюк. Чому? Тут все просто. Натяжні стелі, відгуки, фото яких легко знайти на просторах Мережі, - найбільш затребувані конструкції, які використовуються для оформлення стельового простору в будинках і квартирах. А дітям найбільше подобаються варіанти, що імітують мерехтіння зірок. Причин популярності кілька. Наведемо лише найпоширеніші і очевидні з них.

Натяжна стеля «Зоряне небо»: дитяча мрія

Мріяти, намагатися розгадати загадки Всесвіту, дивлячись на зірки - улюблене заняття більшості людей. Дітям особливо подобається спостерігати за небесними світилами. Чому б не зробити так, щоб малюки могли милуватися зірками і будувати найнеймовірніші плани коли їм заманеться? Як це здійснити? Дуже просто - за допомогою особливої конструкції, що представляє собою прототип зоряного неба.

Різноманітність декоративних рішень і багатство колірної гами натяжних стель в Санкт-Петербурзі відповідає самим вимогливим смакам. Натяжна стеля у вигляді зоряного неба найчастіше купують саме для дитячих кімнат. Він може створити повну ілюзію того, що малюк дивиться на небесні світила не в себе вдома, а на відкритому повітрі. Фантазія крихти швидко домалює всі відсутні декорації! Важливо й те, що втілити дитячу мрію про власний зоряному небі можна швидко і дешево. Натяжні стелі вже не є атрибутами розкоші.

Боязнь темряви вважається однією з найбільш поширених дитячих фобій. Чого тільки не придумують батьки для того, щоб допомогти чаду подолати цей страх. На допомогу турботливим мамам і татам можуть прийти сучасні способи оформлення стельового простору. Можна зробити так, що дитина забуде про свої переживання, і завжди буде засипати швидко і легко. Здійснити це завдання допоможе натяжна стеля «Зоряне небо», ціни на який не розчарують навіть людей з невеликим достатком. Загадкове мерехтіння вбудованих «світил» заспокоїть і заколише навіть найбільшого непосиду!

Зонування дитячої та дизайн стелі

Дитяча кімната - приміщення, яке виконує відразу кілька важливих функцій. Це і спальня, і ігрова, і спортзал, і, звичайно ж, кабінет. Завдяки зонування простору кімната стане однаково зручна як для ігор, так для навчання і відпочинку. У міру зростання дитини габарити функціональних зон потрібно буде змінювати - школяреві важливіше навчальна зона, ніж ігровий куточок. Натяжна стеля «Зоряне небо» або ж зображення нанесене за допомогою фотодруку найкраще розташувати в місці, де буде знаходитися ліжко малюка. Засинати під бездонним небом в теплу літню ніч - справжня мрія!

Велика дитяча кімната дає простір для будь-яких дизайнерських рішень. Але і малогабаритне приміщення можна перетворити у функціональне і затишний простір, візуально збільшивши площу швидко і недорого. Натяжні стелі знову прийдуть на допомогу! Просто встановіть натяжна стеля і вид цієї пишноти без зайвих слів переконає вас у тому, що простору в кімнаті з таким оформленням дійсно стає більше.

Порошковую покраску дисков Вы можете заказать на сайте http://thomifelgen.ru/, стоимость услуги Вас приятно удивит.

Похожие статьи:

  1. Европейский модерн в стенах современной квартиры
  2. Дешевые гостиницы Львова — недорого, но со вкусом
  3. У ті далекі часи місто носило назву Ледра
  4. Міжкімнатні перегородки з газоблоків