Дизайн фасадного декору

Январь 8, 2017 – 18:04Більше сотні успішних проектів дає нам багатий досвід, а гарна якість і одна з найнижчих цін робить нас, по істині, однією з лідируючих компаній України в сфері фасадного декору.

Будинок до того як звернулися в нашу компанію з проханням створити образ унікального дизайну з елементами фасадного декору:

Фасадный декор киев купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Нашими фахівцями була розроблена унікальна технологія створення якісного декору. На пінопласту підстава накладається спеціальне полімерне покриття, яке забезпечує морозо- і водо- стійкість, а присипка мармуровими елементами, роблять фасад більш міцним і менш уразливим для зовнішніх фізичних ушкоджень.

Фасадний декор
Ми надаємо гарантію на нашу продукцію в 25 років. Наш молодий і амбітний колектив прагне до більшого і завжди стоїть в авангарді всього нового. На даний момент наше сучасне автоматизоване обладнання допомагає здійснювати виробництво фасадного декору практично без втручання людини, а велика ступінь технологічності забезпечить створення абсолютно будь-якого візерунка елемента фасадного декору, який доведеться Вам за смаком, в найкоротші терміни. Устаткування дозволяє створювати декоративний фасад практично з будь-якої комп'ютерної 3d моделі.Навіщо потрібен фасадний декор? Напевно кожна людина, при будівництві будинку замислюється над цим питанням. Можна звичайно залишити голі стіни, звичайну цеглу або однотипний монотонний колір фарби, але який у цьому сенс, якщо є можливість на своєму фасаді відобразити «мотиви вени», або неповторну архітектур у стародавнього Риму або скажений стиль «Гауді» і на фасаді відобразити те, що здається якимось далеким і недоступним, що одночасно додасть вам різноманітність, прибере сірість і однотипність в життя. Ви не тільки зможете прикрасити своє життя, а й надати їй розкоші, багатства і заздрості в Вашому оточенні.

Похожие статьи:

  1. Онлайн игровые автоматы
  2. Нові житлові комплекси
  3. Двокамерний склопакет