Дизайн стелі як частини інтерєру

Август 2, 2017 – 14:30

Можливості натяжних стель в перетворенні інтер'єру безгранічни.Наші дізайнерис радістю допоможуть вам вибрати, який з різноманіття видів натяжних стель підійде саме вам. Ми зробимо натяжна стеля одним з основних акцентів приміщення. Правильно вибрати фактуру, колір, форму і підсвічування - для наших дизайнерів немає нічого неможливого!

Кімната ... прямокутний білий стеля з люстрою посередині. Буденно і нецікаво. Здавалося б, що тут ще можна придумати? А придумати можна (і потрібно) багато. Стеля - це ключова деталь інтер'єру будь-якого приміщення, невичерпне джерело для дизайнерської думки. Взяти, приміром, навіть найпростіший прийом - багаторівневий натяжна стеля.

Качественный ламинат отзывы тут, ссылку в слово тут поставьте, цены Вас приятно удивят.

Багаторівневий чорно-білу стелю зі світильниками на кухні

Використання технології, за якими встановлюються натяжні стелі дозволить зробити будь-яке приміщення індивідуальним. Крім класичного рішення у вигляді площини, ваш дизайн натяжної стелі може бути багаторівневим, будь-яких кольорів і форм: у вигляді арки, конуса, хвиль і т.д. Кількість і форма рівнів обмежується лише вашою фантазією.

Натяжна стеля з світильниками на рвзном рівні висоти

Конструкція будь-якого стелі повинна ідеально вписуватися в дизайн інтер'єру всього приміщення. Саме тому, як не можна до речі, підійдуть натяжні стелі. Різноманіття фактур і забарвлень допоможуть візуально розширити обсяг кімнати, створити затишну атмосферу, підкреслити індивідуальність, надати «родзинку» приміщенню. Наприклад, для ванної кімнати ідеально підійде багаторівнева стеля легких відтінків синього кольору, який надає заспокійливу дію. Для передпокою або офісу можна зробити стелю з мармурової фактурою, неотличимой від оригіналу. Уявляєте ?! Натяжні стелі в Санкт-Петербурзі з справжнього мармуру!

Незабутнє враження на ваших гостей зробить дизайн натяжної стелі, з нанесеним на нього методом фотодруку зображенням. Малюнок може бути будь-який: блакитне небо з рідкими хмарами в сонячний день, красивий орнамент або навіть фотографія коханої людини. Ваші діти будуть в захваті, якщо стеля дитячої кімнати прикрасять герої їх улюблених мультфільмів.

Не менш оригінальним рішенням буде багаторівнева стеля у вигляді зоряного неба. Як підсвічування в ньому використовуються нитки з оптичного волокна. Є кілька варіантів створення такої стелі. Можна зробити так, щоб днем ваш стелю виглядав зазвичай, а з приходом сутінків з нього починав литися світло сотень зірок.

Освітлення - важливий елемент сучасного дизайну інтер'єру. Натяжна стеля відкриває широкі можливості для дизайнера. Використовуючи точкові, спрямовані або розфокусовані джерела світла, можна не тільки оригінально декорувати простір, але і в прямому сенсі слова висвітлити достоїнства приміщення - підкреслити фактуру поверхні або збільшити висоту стелі. У дизайні натяжної стелі можна використовувати як світильники звичного денного світла, так і закарнізний кольорову підсвітку, коли світ рівно розподіляється по полотну. Комбінуючи різні варіанти світильників і ламп, можна створити справжній витвір мистецтва над вашою головою.

Похожие статьи:

  1. Стиль хай-тек в интерьере
  2. Активний Відпочинок на Кіпрі
  3. Добова оренда квартир
  4. ​Дизайнерська обробка квартир
  5. Дизайн фасадного декору