​Дорожній бордюр - важливий елемент оформлення

Октябрь 14, 2018 – 17:34

У місті ми постійно пересуваємося по мощених тротуарах або дорожньому полотну на автомобілі, але як рідко ми помічаємо, що вони більш привабливо виглядають на тлі міського пейзажу саме завдяки наявності бордюрів.

Тим часом, бордюр - це не тільки частина загального оформлення і декору, а й необхідний конструктивний елемент, який виконує дуже важливу функцію.

призначення бордюру

На сьогоднішній день цьому елементу призначено дві важливі функції, без яких будь-яке покриття було б не дуже привабливим і неміцним.

Набор инсталляция и унитаз купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Надає закінчений вигляд всьому дорожньому покриттю, при цьому розмежовуючи зону самої дороги або тротуару та прилеглих до них сторін. Крім того, в процесі укладання дороги можуть виникати різні нерівності за її бічних сторонах. Тут бордюр якнайкраще підійде для декорування, роблячи все нерівності більш непомітними.

Важливий елемент декору дорожній бордюр, але це ще і дорожній фіксатор, який утримує тротуарну плитку від того, щоб вона не розійшлася під дією навантажень після усадки.

Які види бордюрів бувають?

В першу чергу, бордюр буває дорожнім. Чому в першу? Тому що на сьогоднішній день це найпопулярніший вид і найпопулярніший. Відповідно, він застосовується при будівництві дорожніх покриттів, майданчиків з великою прохідністю людей і їх великим скупченням. У цьому випадку саме бордюр бере на себе більшу частину механічного навантаження. Але щоб він був дійсно важливим елементом декорування дорожнього полотна, його регулярно миють за допомогою спеціальної дорожньої техніки.

Є і ще один вид бордюру - це садовий. Це використовують для обрамлення садових доріжок і території, викладених плиткою. Даний матеріал призначений для вузького використання, а тому і навантаження на себе таку велику, як дорожній вид, брати не може. Йому вона і ні до чого. Він відрізняється малою вагою і розміром, допомагаючи власникам організовувати свою присадибну ділянку найбільш раціонально і привабливо.

Безумовно, дорожній бордюр - це важливий елемент декору, але якою б він не був обраний, якісний матеріал обов'язково буде:

мати підвищену стійкість до снігу і дощу;

екологічний чистим компонентом;

мати правильну геометричну форму;

не боятися впливу хімічних речовин.

Але для того, щоб бордюр прослужив вірою і правдою довгий час, необхідно застосовувати його строго за призначенням!

Похожие статьи:

  1. ​Словаччина проїздом. Загальні враження
  2. ​Почему доставка пиццы всегда хорошая идея?
  3. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні