Двокамерний склопакет

Апрель 9, 2017 – 10:26Як в сучасних новобудовах, так і в інших квартирах і будинках, уже утвердилася традиція встановлювати склопакети на вікна. Це не тільки трендово, а й практично, стильно і довговічне. Спочатку перевагою користувалися однокамерні профілі, але з часом їх почали витісняти двокамерні, так як вони мають дещо більше переваг в певних випадках. Хоча, звичайно ж, і ті, і інші відмінно функціонують. Чим же відрізняється двокамерний склопакет від інших?

Заказать профессиональный ремонт Вы можете у профессионалов своего дела фирмы Hantverkare Stockholm, работа будет выполнена в кратчайшие сроки и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


переваги конструкції

Якщо подивитися на нього з точки зору структури будови, то основна відмінність лежить в наявності додаткового скла, камер і дистанційних рамок. Такі вироби хоч і значно важче, габаритніший однокамерних, але і мають значну кількість переваг.

По-перше, такі вікна ПВХ від Рехау мають підвищений рівень енергозбереження. Це якість, в свою чергу, дозволяє заощадити на опаленні, забути про протяги, не турбується про герметизації кімнати, квартири, будинки.
По-друге, двокамерні склопакети є суперзахист проти негоди, різних негативних атмосферних явищ і інших речей подібного роду.
По-третє, їх рекомендують встановлювати в приміщеннях, вікна з яких виходять на галасливі вулиці, так як подвійна перешкода значно знижує той можливий рівень шуму, який може доноситися ззовні. Це чудовий звуко- і утеплювач для вашого будинку або офісу.

Похожие статьи:

  1. Дома из экопана
  2. Дома из экопана
  3. Поиск нового жилья
  4. Дизайн фасадного декору
  5. Як обрати велосипед