Етапи будівництва будинку з блоків

Май 9, 2017 – 08:46Отже, розглянувши основні види блоків, ми розуміємо, що їх застосування для будівництва приватного будинку має безліч переваг. Розглянемо тепер основні етапи, через які доведеться пройти при будівництві свого житла.

1. Вибір проекту будинку з блоків.

Вибір проекту для свого будинку - це завжди відповідальний і скрупульозний процес, що вимагає певних знань. Основний вибір свого майбутнього житла здійснюється з урахуванням кількох важливих факторів. Зазначимо основні з них. По-перше, це протипожежні відстані до найближчих об'єктів, розташованих на ділянці. По-друге, при виборі проекту розташування будинку враховується його орієнтація по стороні світла. Найбільш оптимальний варіант - це орієнтація фасаду на південь.
Кожен типовий проект уже має готову кошторис на будівництво, тому оціните: наскільки вам підходить дана програма з фінансової точки зору, чи підходять вам будівельні технології і матеріали, з яких буде зводитися будинок - сучасні вони, чи враховують вони енергозберігаючі технології та інші фактори. По кожному проекту можна отримати консультацію, ви зможете грамотно оцінити не тільки фінансову сторону проекту, але і технологічне оснащення вашого майбутнього житла.
Зверніть увагу на комплексність проекту: повинні бути прикладені креслення не тільки житлових приміщень, але і креслення розташування комунікацій та інших допоміжних відомостей (водопровід, газопостачання, каналізація, введення кабелів в будинок, заземлення та інші).

Профессиональный ремонт однокомнатной квартиры в новостройке по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


2. Будівництво фундаменту для будинку з блоків.

Перед будівництвом фундаментного підстави для будинку з блоків, необхідно провести геологічні вишукування грунту. Отримані відомості дозволять вам визначитися з типом фундаменту. Здебільшого для блочного будинку досить облаштувати стрічковий збірно-монолітний вид або стрічковий монолітний залізобетонний фундамент. По-перше, дані види фундаментів досить прості в будівництві, по-друге, не буде потрібно істотних вкладень.
Блоки в основному мають малу вагу, тому фундамент буде недорогим і якісним. Будується фундамент повинен враховувати всі види навантажень, які будуть впливати. Враховується не тільки вага самого будинку, але і вага снігового покриву, вітрові навантаження, а також вага людей, меблів та інших предметів. Також тип фундаменту враховує глибину промерзання грунту і глибину залягання грунтових вод.

3. Будівництво стін з блоків.

Як тільки фундамент буде побудований, починається етап зведення стін будинку. Перед будівництвом необхідно вивчити технологію зведення стін з блоків, які ви вибрали. Цілком реально провести подібні роботи самостійно, або довірити справу професіоналам.
Основні етапи технології будівництва стін з блоків викладені в спеціальній документації СНиП. Дотримуючись їх, ви отримаєте надійну і безпечну конструкцію стін. Будь-які відхилення від будівельного регламенту будуть мати плачевні результати. Технологія будівництва стін з блоків залежить від типу будівельного матеріалу, кожен з яких має свої нюанси.

Похожие статьи:

  1. Технологія будівництва каркасних будинків
  2. Забір з декоративних блоків
  3. Етапи будівництва будинку з SIP «під ключ»
  4. Будівництво будинків з блоків