Етапи будівництва будинку з SIP «під ключ»

Май 12, 2017 – 12:26


1. Зведення фундаменту. Будинки з СІП панелей досить легкі, тому облаштовувати значне підстава не потрібно. Нами найчастіше використовується свайно-гвинтовий фундамент з діаметром палі 108 мм і кроком 2 м. Підходять також монолітні, збірно-залізобетонні і стовпчасті основи. При достатньому обгрунтуванні і складні обставини будівництва допускається використання плитного фундаменту.

Вы можете приобрести охранный пульт по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


2.Будівництво стін. На даному етапі монтуються стінові огородження і перекриття. Для підлог також застосовує стандартна СІП панель, додатково оброблений антисептичний склади і гідрофобізуючі розчини. Стіновий ряд монтується на попередньо закріплений поздовжній брус і обв'язувальний контур. Встановлення щитів починається від кутів. Основний принцип кріплення панелей між собою - шип-паз з саморізами. Залежно від отриманого периметра 1-го поверху, виконується поділ внутрішнього простору. Другий поверх або мансарда будуються за тими ж схемами. Важливий етап є спорудження даху. Облаштовується мауерлат (спеціальний брус, який закріплюється по всьому периметру несучих конструкцій), який є нижньою база для даху. Між фронтонами кріплять коньковий брус, який стане верхнім підставою. В якості покриття можна використовувати СІП-панелі. Їх кріплять саморізами до верхнього і нижнього основи. Можна використовувати і інші матеріали для покриття даху.

3.Етапи проведення комунікацій. Це етап, який робить ваш будинок придатним для нормального і комфортного проживання круглий рік. Якщо це дачний будиночок, то досить підвести електрику і воду; якщо це житловий будинок, то підводять газ, світло, воду, облаштовують вентиляцію та інші комунікації. Всі роботи повинні виконуватися тільки кваліфіковані працівники. Крім того, кожна система повинна бути зареєстрована у відповідних інстанціях.

4.Монтаж покрівлі. Це досить трудомістка робота, яка зажадає попереднього створення проекту, а також точних інженерних розрахунків в процесі її монтажу. Існує багато різних варіантів покрівлі, ось їх каталог.

Похожие статьи:

  1. Ремонт квартир-студій під ключ
  2. Лінолеум спеціального призначення
  3. Правильний фундамент для будинку
  4. Будівництво будинків з блоків
  5. Етапи будівництва будинку з блоків