Фактурна фарба для стін

Февраль 25, 2017 – 20:19Коли то вибір оздоблювальних матеріалів для стін був не великий, в основному використовувалися шпалери або фарбування олійною фарбою. Сьогодні ринок просто рясніє такими матеріалами - це і водоемульсійна фарба, і декоративна штукатурка, різноманітні декоративні панелі і т.д. В такому розмаїтті легко розгубитися.

Одним з набирають популярність матеріалів є фактурна фарба. Володіючи відмінними характеристиками вона може використовуватися практично на будь-якій поверхні: цегляною, бетонною, дерев'яної. А використання спеціальних добавок дає можливість застосування як всередині приміщення, так зовні. У цій статті познайомимося з фактурної фарбою, дізнаємося її різновиди, гідності та багато іншого.

Пройти техническое обучение Вы можете на сайте: http://profiteh.ua/ru/programm/navchannya-pratsivnikiv-za-programoyu-pozhezhno-tehnichnogo-minimumu/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Що таке фактурна фарба

Це спеціальна воднодисперсні фарба, яка може називатися по різному - фактурна, рельєфна або текстурная. Спочатку вона виглядає як біла, однорідна і в'язка маса. Для отримання різноманітних колірних відтінків в неї додають колір.

Спеціальні наповнювачі допомагають створювати на поверхні будь-який рельєф. Наявність акрилу роблять фарбу стійкою до різних атмосферних впливів, що в свою чергу дозволяє використовувати її для зовнішніх робіт і на поверхнях які піддається підвищеному зносу.
Види фактурної фарби

Є кілька різновидів фактурних фарб, за допомогою кожного з видів можна отримати свій певний рельєф:

Мізурі;
рельєф;
Атакама;
Марсельський віск.
Розглянемо кожен з них трохи детальніше.

Мізурі

При виготовленні цього виду використовується модифікований крохмаль і акрилова основа. За допомогою неї можна створювати гладку або рельєфну поверхню.
рельєф

До складу входять акрилові полімери та кварцовий або інший природний наповнювач. За допомогою цього матеріалу можна створювати різноманітні текстури, відрізняється простотою нанесення.
Атакама

Так само як і попередній вид, складається з акрилової основи і кварцового наповнювача, але в ньому ще присутній металевий пігмент. Завдяки додавання в фарбу металевих пігментів вдалося досягти светоотражающего ефекту, за рахунок чого стіна оброблена такою фарбою виходить бархатистою.
марсельський віск

За допомогою цього різновиду можна створити на стіні імітацію каменю або пробки. Якщо після нанесення, стіни обробити воском, вона придбає вологовідштовхувальний ефект. Що дозволяє використовувати її в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Пафос Пам'ятки
  2. Сантехнік додому
  3. О месте Улица Шератон
  4. Герметик для швів
  5. Покупки а Абердині