Гуляємо по Кракову

Август 15, 2017 – 13:05

Нагадую, ми гуляємо по Кракову, древньої столиці польських королів)) Ми вже пройшли половину шляху по Королівській дорозі від Площі Матейки по Флоріанській вулиці до Ринкової площі і попереду ще чимало цікавого. Продовжуємо топтатися на центральній площі міста, адже тут ми бачили ще далеко не все.

Срочная широкоформатная печать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Краків. Ринкова площа

Маріацький Костел ми вже оглянули, тому рухаємося до Сукенниця або по-російськи кажучи до суконна рядах. Перші з них були побудовані на цьому місці ще в 1300 році. А останні, тобто нинішні в середині XIV століття. Сьогодні тут продаються в основному сувеніри для туристів на будь-який смак, також розміщується кілька кафе, а на другому поверсі музей.

Сукенніци всередині. Краків

Один з найпопулярніших сувенірів з Польщі - бурштин. У Сукенниця дуже великий вибір виробів з бурштину за доступними цінами. Але купити сувеніри тут можна не тільки всередині, а й зовні, причому більш рідкісні і цікаві. Наприклад нам дуже пощастило, що в перший день нашого прибуття До Кракова на центральній площі прямо перед Сукенницями навпроти вежі Ратуші розвернувся блошиний ринок. Правда нам не дуже пощастило з тим, що вже на наступний день він був десь в іншому місці, а в якому так з'ясувати і не вдалося.

Утепление стен Харьков быстро, качественно, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Блошиний ринок на центральній площі Кракова

Але зате з протилежного боку від Сукєнніц, там де знаходиться пам'ятник польському поетові Адаму Міцкевичу, торгівля є завжди, правда тут свій товар пропонують тільки місцеві художники.

Краків. Ринкова площа

До речі на рахунок пам'ятника Адаму Міцкевичу (на наступній фотографії його видно зі спини), як і ще кілька пам'ятників місті, це копія, яка була встановлена в 50-і роки XX століття замість знищеного німцями оригіналу.

Краків. Сукенніци

Оглядаємо площу ще раз, щось важливе, здається, забули. Ах да! Як і у всіх великих туристичних центрах Європи на центральних площах життя вирує, тут завжди весело і цікаво, і створюють це пожвавлення настрій численні артисти, міми, фокусники та представники інших творчих професій. Це може виглядати так:

Артисти на Ринковій площі в Кракові

так:

Міми на вулицях Кракова

Або навіть ось так:

Артисти на площі в Кракові

Ну що ж, звичайно, на Ринковій площі, можна подивитися ще багато чого, відвідати музей над Сукенницями, забратися на вежу Ратуші та помилуватися краєвидами міста з висоти, можна також зайти в найбільший книжковий магазин «EMPiK», варіантів маса, але ми вирушаємо далі, адже наша мета - вивчити маршрут Королівської дороги. Якщо бажаєте, можна навіть зробити це ось на такому «Королівському» транспорті.

Краків. Ринкова площа

Далі ми будемо рухатися по вулиці Гродської. Якщо ви встигли зголодніти, то по дорозі до наступного об'єкта, можна вгамувати голод. Вулиця пропонує масу варіантів. Швидко перекусити на ходу дарами азіатської кухні або насолодитися комфортом в тіні або чашкою ароматної кави, вирішувати вам.

Швидко перекусити на вулицях Кракова

Затишне вуличне кафе. Краків

А головна визначна пам'ятка вулиці Гродської між тим Костел Святих Петра і Павла.

Собор Святих Петра і Павла. Краків

Похожие статьи:

  1. Автобокс на дах
  2. Квіти в коробках
  3. Отдых на Кипре
  4. Поиск нового жилья