Лінолеум спеціального призначення

Август 31, 2019 – 20:05

Лінолеум, під яким зазвичай мають на увазі ПВХ-покриття (тобто зроблене з полівінілхлориду), можна стелити практично в будь-яких приміщеннях. Однак бувають приміщення, де покриття для підлоги повинні відповідати особливим умовам експлуатації і де необхідно укладати спеціальні лінолеум.

Лінолеум спеціального призначення - це такі, при виробництві яких заздалегідь задаються якісь специфічні властивості: підвищена звуко-, гідро- або електроізоляція, термо- або холодостійкість, стійкість до агресивних середовищ і т.д. Звичайно, звичайні лінолеум теж мають перераховані характеристиками, але покриття спеціального призначення значно перевершують серійні зразки за цими показниками. Отже, подивимося, що тут є.

Купить оригинальные фотообои Вы можете на сайте https://artconvas.ru/zveti-rasteniya по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

антибактерицидні покриття

До їх складу входять антибактерицидні і антигрибкові добавки. Такі лінолеум найчастіше використовують в медичних установах або там, де необхідні покриття з стерилізує ефектом.

Спортивні покриття

Їх застосовують у закритих спортивних залах. Діляться на стаціонарні і знімні, а також на універсальні або підходящі для занять певним видом спорту. Це модифіковані гетерогенні покриття з верхнім шаром з чистого ПВХ, на поверхню якого нанесений захисний поліуретановий шар. Він надає матеріалу особливу зносостійкість і охороняє його від забруднень.

звукоізолюючі покриття

Їх використовують в приміщеннях з певними вимогами до акустики і шумопоглощению. Вони мають дуже товсту підкладку з пробки або пенополимеров.

химостойкие покриття

Вони призначені для виробничих приміщень, де підлога може піддаватися впливу кислот, масел або жирів. Індекс хімічної стійкості до різних хімікатів - від 0 до 4. химостойкие ПВХ-покриття не чутливі до висококонцентрованим кислотам, жири, олії або бензину, але реагують на вплив лугів.

покриття протиковзкі

Їх ще називають безпечні ПВХ-покриття. Противоскользящий ефект досягається за рахунок додавання в поверхневий шар або на всю товщину покриття металевих гранул, кварцової або корундовою крихти, а також за рахунок рельєфної поверхні самого лінолеуму. Покриття протиковзкі незамінні в кафе, барах, продовольчих магазинах, з неминучими краплями жиру на підлозі, а також в басейнах, ванних кімнатах, туалетах, лабораторіях, кухнях, де велика ймовірність потрапляння на підлогу води та інших рідин.

Похожие статьи:

  1. Шум від системи опалення / охолодження
  2. Як же правильно вибрати ламінат?
  3. Мобильное приложение казино Фреш
  4. ​Болезни газона и способы лечения