Літній табір в Мінську

Июнь 6, 2017 – 11:33

Хогвард - це чудове місце, в якому Ваша дитина буде оточений увагою і турботою. Вам здається, що звичайний сад не дає Вашій дитині того, що Ви хочете? Дитинство дитини - то саме час, коли в формується характер і так легко засвоюються нові знання і розвивається талант. Тому так важливо зайняти дитину не бездумним проведенням часу, що часто надають наші сади, а корисними розвиваючими захоплюючими заняттями, які не може дати звичайний сад. Приватний дитячий садок є альтернативою для звичайного саду, а освітній центр-сад «Хогвард» виконує ті ж функції, що і такий сад, однак діти знаходяться в більш звичній домашній обстановці.


Пропонуємо записатися в наш літній табір в Мінську, йде набір дітей від 1,5-6 років і учнів 1-2 класів! Абонемент в «Літній табір» становить 380 $ в місяць, якщо до кінця березня укладаєте договір. то абонемент становить 350 $.

Летний лагерь в частном детском саду приглашает Вашего ребенка окунуться в мир сказки и детских шалостей. Цены Вас приятно удивят.


Гнучкі умови перебування - можливість перебування від 1 тижня. У вартість входить перебування з 8:00 до 19:00, 4-x разове харчування, заняття за програмою літнього табору.

Щоліта постає питання? Що робити дитині влітку ...

Відпустка у батьків один раз, а продовжити літні канікули для своїх улюблених дітей хочеться завжди!
Літній табір в Мінську

«Хогвард», вже не перший рік пропонує літній табір для дітей віком від 1,5-6 років і учнів 1-2 класу.

Причому влітку у нас завжди дуже насичена програма: це і цікаві авторські свята, створені творчою педагогічним колективом, і заняття спортом: катання на велосипедах, стрибки на батуті, футболом, походи в ліс. Ботанічний сад, Дитяча залізниця, музей авіатехніки, музей архітектури і побуту Білорусі, лінія Сталіна - далеко не повний список наших подорожей.

Похожие статьи:

  1. ​Моноліт в будівництві
  2. ​Мансардні вікна
  3. Котли електричні
  4. Айя Напа Кіпр Відгуки
  5. Кіпр Готелі Відгуки