​Лазерна епіляція у Львові

Март 5, 2021 – 18:47

Лазерна епіляція у Львові давно не новинка, багато хто вже випробував її на собі і точно всі про неї чули. Головне, що це ідеальний спосіб видалити небажане волосся без болю, зайвих клопотів та неприємних наслідків. Все це вам гарантують лікарі клініки у Львові.

Однією з переваг цієї косметологічної процедури є ваша безпека та комфорт. З іншого боку, це зовсім не впливає на якісний результат. Лазерне видалення волосся однозначно ефективніше за віск, депіляцію, шугарінг та елос. Вже не кажучи про те, що процедур потрібно значно менше.

Лазерна епіляція в клініці

Почнемо з основ – обладнання, яке ми використовуємо для процедури. MeDioStar NeXT – це інноваційний діодний лазер від одного з кращих німецьких виробників медичного обладнання – компанії Asclepion. Робочі довжини хвиль — 810 nm та 940 nm. Це означає, що прилад абсолютно безпечний для вашої шкіри, незалежно від того наскільки вона чутлива. Після епіляції лазером не залишиться жодних слідів, а тим більше рубців чи шрамів, навіть на чутливій шкірі обличчя або під пахвами. Процедура також повністю безпечна для внутрішніх органів. Світловий промінь проникає лише на глибину 2-4 мм, достатню, щоб вплинути на волосяну фолікулу і не більше.

Окрім того, лікарі-дерматологи використовують «елемент Плат’є» (ефективне охолодження шкіри) – наконечник, який автоматично контролює температуру шкіри. Простіше кажучи, він усуває дискомфорт під час процедури та гарантує додаткову безпеку, завдяки функції подвійного імпульсу.

Як працює лазерна епіляція?

Нано-епіляція результатВ самій процедурі видалення волосся немає нічого складного. Апарат MeDioStar NeXT генерує промінь світла, який діє лише на зрілу волосяну фолікулу. Пігмент (меланін), що міститься у стержні волосини, є провідником теплової енергії, яка спрямовується на руйнування волосяної цибулини.

Варто розуміти, що однієї процедури лазерної епіляції недостатньо, щоб позбутись всього небажаного волосся. Лазер може впливати лише на дозрілі цибулини, а оскільки волосини перебувають на різних стадіях росту, знадобиться кілька процедур. За один сеанс видаляється до 20% волосин. Через деякий час процедуру потрібно повторити. З кожним новим сеансом інтервали між відвідуваннями косметолога будуть збільшуватися, аж поки необхідність в епіляції не зникне повністю.

Загальна кількість процедур варіюється від 6 до 8, за умови відсутності ендокринних порушень. Після проходження повного курсу всі наші пацієнти залишили лише хороші відгуки про процедуру.

Похожие статьи:

  1. ​Подорожі не виходячи з дому
  2. ​Живая изгородь из ивы
  3. ​Лавинное снаряжение
  4. ​Лазерна епіляція у Львові