Мікроблейдінг брів

Июнь 20, 2017 – 19:22

Мікроблейдінг брів, відомий також як ручний (мануальний) татуаж брів, - косметична процедура, що дозволяє промальовувати волоски вручну за допомогою спеціальної ручки, яка тонким лезом заносить пігмент в епідерміс.

Профессиональный микроблейдинг бровей по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як проводять мікроблейдінг брів в нашому центрі в СПб:

Зробити мануальний татуаж брів можна в нашому в центрі «Аеліта». Процедуру проводять досвідчені фахівці.

Перед процедурою мануальний татуаж брів в СПб лікар центру «Аеліта» за допомогою косметичного олівця створює нову форму брів, потім разом з пацієнтом майстер визначає колір майбутніх волосків. У нас представлена широка палітра сертифікованих гіпоалергенних пігментів, яка дозволить Вам підібрати бажаний відтінок.

Наступний етап - безпосередньо процедура мікроблейдінга. За допомогою спеціального інструменту лікар вводить пігмент під шкіру. Щоб знизити чутливість і зменшити дискомфорт, лікар використовує місцевий анестетик.

результат:

Ручний татуаж брів виглядає дуже натурально і природно. Мануальний татуаж брів відрізняється від звичайного тим, що колоріруются агент розташований ближче до поверхні шкіри. За рахунок цього непомітно «мазків» або розмитості під шкірою, так що відрізнити намальовані волоски від «живих» практично неможливо.

Похожие статьи:

  1. Гробниці Гігантів
  2. Герметик для швів
  3. Кіпр Тури Відгуки
  4. Кіпр Готелі Відгуки