Місія посткроссера в Барселоні

Август 16, 2017 – 13:09

Чомусь мені здавалося, що я просто зобов'язана написати невелику замітку на цю тему. Раптом серед тих, хто потрапить на мій блог, знайдуться люди, що одночасно є посткроссера і планують поїздку в Барселону. Або ті, хто любить відправляти собі і друзям листівки з подорожей. Ну або хоча б ті, кому просто буде це цікаво прочитати.

Отель Grand More. Отдых в затоке - Одесская область отдых затока 2017 гарантирует Вам прекрасный отдых по приемлемой стоимости.

Листівки з видами Барселони

Що я хотіла б сказати про листівки, що продаються в Барселоні. Перше: вони всюди. Листівки продаються в магазинах, музеях і просто на вулиці. Друге: вони в основному з видами Барселони. Майже нічого на абстрактні теми мені за дні перебування в місті не трапилося. Третє: вони коштують не дуже дешево. 1 євро, 2 євро, 3 євро, ага.

Листівки в Барселоні

Але зате вони дуже красиві і часто зроблені зі смаком. Мені особливо сподобалися чорно-білі, як на головній фотографії до посту, і ось такі, з мозаїкою Гауді.

Барселона. Поштові листівки

Що я хотіла б сказати про ретро листівках в Барселоні. Найкрутіші поштові картки я придбала не в сувенірних крамницях, а на місцевому блошиному ринку. Це листівки, яким майже 100 років, є чисті, є підписані, з марками і штампами кінця XIX і початку XX століття.

Барселона. Блошиний ринок

Їх там тисячі, я копалася дуже довго. Якщо вам теж подобаються старі листівки, дуже рекомендую!

Блошиний ринок у Барселоні

І нарешті, що я хотіла б сказати про пошту Іспанії. У більшості поштових відділень в Барселоні ви не знайдете оригінальних художніх марок. Тільки стандарти, причому вибір сильно обмежений. За вибором і за художніми марками потрібно йти на центральний поштамт міста.

Похожие статьи:

  1. Историческая справка. Таиланд
  2. ​Поющие фонтаны Барселоны
  3. Ремонт квартири в новобудові
  4. Архітектурні шедеври Праги
  5. Історія острова Сардинія