​Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону

Июль 8, 2017 – 12:46

За останній час гіпсокартон набрав шалену популярність серед замовників оздоблювальних робіт. Цей легкий в роботі і піддатливий матеріал дозволяє втілити в життя будь-яку задумку в інтер'єрі. Гіпсокартоном легко оформити, як стілажі для зберігання, так і багатоярусні стелі.

Цей оздоблювальний матеріал з легкістю приймає будь-які форми і лінії, варто тільки проявити фантазію, і ви отримаєте індивідуальну композицію у власному будинку або квартирі. Монтаж не займе багато часу, матеріал податливий, не виникає проблем під час свердління, розпилювання, так само він дуже легко гнеться. В результаті ви отримаєте ідеально-рівну поверхню, готову до фінішної обробки.

На сегодняшний день системное администрирование становится все популярнее. Вы можете закончить специальные курсы и стать профессиональным системным администратором. Цены на услуги Вас приятно удивят.

Як ви вже зрозуміли гіпсокартон можна застосовувати для створення будь-яких дизайнерських рішень. Але все ж популярність цей матеріал набув завдяки багатоярусним стелях.

Як же правильно провести монтаж багатоярусних стель з гіпсокартону?

По-перше, ви повинні почати з креслення задуманої вами конструкції в конкретній кімнаті. Продумайте заздалегідь, де у вас будуть висіти освітлювальні прилади. Електрики повинні провести дроти під конкретні точки освітлення, не забудьте вказати це все в плані проекту. Підготуйте весь необхідний інвентар, а саме: перфоратор, водяний рівень, дриль або шуруповерт, кутник для відмірювання прямих кутів, дюбеля і свердла діаметром 6 * 60 мм, саморізи по 4 мм, підвіси, стельові профілі, малярський шнур, безпосередньо гіпсокартон 120/250 см і ножівку.

Наступний крок - необхідно відміряти горизонталь. Від кожного кута стелі опускаємо рулетку і виміряємо висоту. Від найнижчого кута відступаємо 4-5 см і за допомогою водяного рівня фіксуємо точки для горизонталі і малярським шнуром відбиваємо по ним рівень першого ярусу стелі. Уздовж усього рівня свердлимо отвори через профіль для дюбелів і встановлюємо по цій лінії УдиПрофіль. Далі на відстані 60-70 см на стелі робимо прямі лінії. За ним кріпимо підвіси і фіксуємо на них профіль. Додатковий профіль передбачте на передбачуваних стиках листів гіпсокартону для додання жорсткості конструкції. Закріплюємо на саморізи до профілю гіпсокартон. Другий шар стелі монтується за тим же принципом, тут ви проявляєте фантазію і вирізуєте з листа все, що вашій душі завгодно. Система кріплення та ж що і з першим рівнем, тільки для вигинів і плавних ліній профіль необхідно надрізати з боків і не забудьте встановити ребра жорсткості в кожному елементі малюнка на стелі. Прикріплюємо гіпсокартонні заготовки. Виводимо в отвори дроти для освітлення. Якщо в інтер'єрі передбачені плавні лінії ви з легкістю зможете зігнути гіпсокартон, змочивши його водою. Далі все ретельно шпатлюем, і стеля готова.

Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону це не тільки легкий і цікавий процес, але і можливість втілити свою мрію в реальність.

Похожие статьи:

  1. ​Монтаж пластикових плінтусів своїми руками
  2. ​Богемний день в кварталі Санта Тереза
  3. Перегородки з гіпсокартону
  4. ​Как выбрать мужскую сумку на подарок?
  5. ​Краків. Пішохідний міст над Віслою