На чому зупинитися при будівництві будинку?

Май 8, 2017 – 19:12Отже, що ж вибрати - брус або колоду? При відсутності недоліку в грошах - безумовно, це VIP будинку з клеєного бруса, який, внаслідок відсутності усадки, дає можливість вибудовування споруди за рік. З вищенаведеного порівняння будматеріалів, можна зробити висновки і визначитися, що вам більше підходить, брус, колода або якийсь інший матеріал.

Софт тач пластиковые карты купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Оциліндрована колода проводиться механічною обробкою цільного дерева і додачею йому рівною округленої форми. Випилюються, з витримкою стандартів, пази допомагають в монтажі будинку з дерева. Клеєний же брус роблять з високоякісних дощок хвойних порід дерев, що просочуються спецрозчином і обтісує. Після цього дошки склеюються, з розбіжністю у кожного шару напрямки дерев'яних волокон, за рахунок чого брус менше тріскається.

Клеєний брус, до того ж, на відміну від колоди, володіє діапазоном по діаметру. Наприклад, для заміського житла можна використовувати брус шириною приблизно 15 см, а для вибудовування річного флігелька - до 10 см. Клеєний брус - володар правильних форм, які зберігаються довгий час. Тому будівництво споруд з клеєного бруса рухається оперативно, причому вони потім не викривляються. Пожежна безпека будинку з просоченого спецрозчинами бруса буде набагато вище, ніж у колоди.

Дилема між колодою і брусом обумовлюється ваших вимог і перевагами, гаманцем і, природно, проектом. Екстер'єр будівель для постійного проживання з будь-якого з цих будматеріалів буде супер естетичним і не зажадає додаткового отделиванія. Але на чому б ви не зупинилися, пам'ятайте, що якість споруди залежить і від висококваліфікованих будівельників, які і будуть зводити ваше житло. Вибір, як завжди, за вами!

Похожие статьи:

  1. Сонячні електростанції для будинку
  2. ​Безопасность и надежность казино Jet
  3. ​Самі незвичайні будівлі світу
  4. 5 головних проблем будинку
  5. Правильний фундамент для будинку