Навіщо ж потрібен теплолічильник

Март 3, 2017 – 18:34Одна з найбільш дорогих комунальних послуг - теплопостачання. Але виділені з сімейного бюджету кошти на наданий комфорт часто виявляються набагато вище, ніж вартість спожитого тепла. Зменшити непотрібні витрати здатні квартирні лічильники тепла. На сьогоднішній день на ринку Росії надано дуже велика кількість моделей і видів теплолічильників. Імпортні і вітчизняні, прості і складні, різної точності і принципів дії. Крильчасті, багатоструменеві, ультразвукові, турбінні та електромагнітні. Як вибрати найбільш підходящий? Спробуємо розібратися.

Вы можете приобрести качественный теплосчетчик цена украина самая низкая на сегодняшний день.


Лічильник тепла повинен бути внесений до державного реєстру засобів вимірювальної техніки. Це нескладно перевірити, зажадавши у продавця (виробника) «Свідоцтво про затвердження типу засобів вимірювальної техніки». Це обов'язковий документ, для всіх типів теплолічильників, що продаються на території Росії. Для Вас же це в першу чергу означає, що прилад перш, ніж отримати право на виробництво і продаж, пройшов всі необхідні перевірки, випробування і був підданий ретельному аналізу з боку фахівців із спеціалізованих державних органів.

Важливий момент - тип розводки опалення у вашій квартирі. Існує два типи: горизонтальна і вертикальна розводка. Квартирний лічильник тепла призначений для установки в квартирах з горизонтальною розводкою. Цей тип розводки використовується при будівництві більшості нових сучасних житлових будівель. Основний же старий житловий фонд складається з будинків з вертикальною розводкою, де використання звичайного квартирного лічильника теплової енергії не представляється можливим.
Необхідно визначитися з типом квартирного лічильника теплової енергії. Електромагнітні і турбінні - рідкісні і дуже дорогі. Залишається крильчасті, крильчаті багатоструменеві і ультразвукові. Більшість європейських лічильників обліку тепла виконані у вигляді багатоструменеві крильчатий. Це досить точні прилади, правда, розраховані на воду, відповідну суворим європейським стандартам, що є великою рідкістю в наших умовах експлуатації. Ціна на них значно вище, ніж на звичайні крильчасті. Новий напрямок - ультразвукові. Відсутність обертових деталей значно підвищує надійність і довговічність цих приладів, вони менше схильні до кавітації і абсолютно безшумні. Правда високоточна електроніка робить їх трохи дорожче, ніж крильчасті теплолічильники. На сьогоднішній день крильчасті лічильники тепла є найбільш доступними і затребуваними.

Похожие статьи:

  1. Якісне покриття для підлоги
  2. Кіпр Готелі Відгуки
  3. ​Системи крапельного поливу
  4. Как купить хороший набор ножей
  5. Как провести ремонт в новостройке?