​Названі 50 найбільш захоплюючих маршрутів 2018 року

Февраль 26, 2018 – 19:08

Британський The Telegraph назвав 50 маршрутів, де можна випробувати себе і отримати незвичайний і навіть екстремальний досвід. У числі найбільш захоплюючих - сплав в Намібії, полювання в Білорусії і тур по залізниці в Таїланді.

Качественное постельное белье купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Британці склали карту з 50 незвичайних маршрутів, відправившись за якими туристів чекають незабутні, часом навіть небезпечні пригоди. Відкриває рейтинг - вулкан Кіліманджаро. Мандрівникам радять піднятися на самий верх і якщо все грамотно спланувати, то зустріти світанок на вершині 6 000 метрів.

На другому місці - Намібія. Туди радять відправитися, щоб поспостерігати за носорогами, левами, гепардами і слонами. Замикає першу трійку - подорож в Національний парк вулканів в Руанді. Тут туристам рекомендують провести час в компанії горил і відправитися в похід на байдарках по озеру Ківу.

Серед доступних росіянам пригод можна виділити: подорож до печер Ханг у В'єтнамі, спілкування з кочівниками в Киргизстані, а також поїздка в білоруський ліс недалеко від Налібокі, де туристам пропонують вирушити на полювання.

Крім того, російським мандрівникам буде цікаво відправитися в ліси Словаччини, щоб побачити бурих ведмедів і хижих птахів, проїхати по залізниці смерті в Таїланді або провести вихідні наодинці з природою на фінському острові Лейкленд.

У топ-50 найбільш захоплюючих пригод також увійшли: спостереження за пінгвінами біля берегів Західної Антарктиди, одіссея по найдовшій у світі гірського ланцюга в Перу, снорклінг з акулами на півночі архіпелагу Галапагосського, поїздка на острів Пасхи в Чилі, знайомство з життям ковбоїв на ранчо Dixie Dude в Техасі, каякінг в Канаді, похід по Аравійським пустелях, знайомство з тиграми в індійських заповідниках Тадоба, Пенчо і Сатпура і багато інших.

Похожие статьи:

  1. ​Абразивні матеріали, зачисні інструменти
  2. ​Дорожній бордюр - важливий елемент оформлення
  3. ​Как выбрать мужскую сумку на подарок?
  4. ​Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону