Незаконна споруда - що з нею робити?

Апрель 5, 2017 – 18:15

Незаконна споруда страхування не підлягає

Крім усього іншого, з найкращих спонукань займаючись удосконаленням свого будинку, його господарі порушили безліч інших істотних будівельних норм. Будівництвом самочинно займався глава сім'ї, який любить і вміє будувати, але, мабуть, не відав про те, що при подібних будівельних роботах необхідний схвалений місцевим самоврядуванням проект перебудови, не кажучи вже про дозволи на будівництво і експлуатацію будинку.
втрачені гроші

Цей жорстокий урок коштував сім'ї недешево: довелося значно витратитися на те, щоб знести наполовину згоріла будівля, геть зіпсоване водою в ході гасіння пожежі, до того ж виділити істотну суму на будівництво нового будинку.

Демонтажные работы Киев по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Таким чином, до видається місцевим самоврядуванням дозволу на експлуатацію не можна ставитися як до безглуздого бюрократичному приписом, формальної папірці, яку чиновники вимагають невідомо навіщо.

Цей документ надзвичайно важливий, оскільки підтверджує, що конкретний об'єкт побудований без порушення загальної та детального планування, відповідає дозволу на будівництво і проекту, а також відповідає чинним будівельним нормам, отже, будинок не становить небезпеки для власника, його сім'ї і сусідів. Такий документ - гарантія спокійного життя в новому будинку.
Важливо знати

Житлову будову має мати проект і дозволи на будівництво і експлуатацію;
Перевірте, чи відповідають дійсності дані проекту та дозволів на будівництво та експлуатацію;
Якщо будівля була добудована або перебудовано після отримання дозволу на експлуатацію, необхідно внести зміни в проект, і оформити новий дозвіл на експлуатацію;
Ухвалені закони суперечать проекту і нелегалізовані перебудови можуть стати підставою для відмови у виплаті страхових компенсацій.

Пам'ятайте - ваш будинок, ваші проблеми. Будьте уважні!

Похожие статьи:

  1. ​Как укладывать напольную плитку
  2. Что такое коды скидок и купоны?
  3. Ремонт квартири в новобудові