Нові житлові комплекси

Сентябрь 10, 2017 – 19:07

Кращим способом вирішення житлового питання є покупка квартири в новобудові. Компанія «Інтергал-Буд», ім'я якої є гарантією якості будівництва і надійності, готова допомагати і консультувати при покупці квартири в споруджуваних будинках або зданих новобудовах.

Тим, хто хоче купити квартиру в споруджуваному будинку від забудовника, компанія «Інтергал-Буд» пропонує квартири в новобудовах за доступною ціною розташованих в Києві. Висока якість, великий вибір планувань житла і неухильне дотримання термінів здачі об'єктів - все це є гарантією того, що покупець залишиться задоволений.

Жилье своей мечты Вы можете приобрести на сайте http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/lviv/residential/current-offers/188/project/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Новобудови і будинки, що будуються від надійного забудовника

Компанія «Інтергал-Буд» є лідером цегляного житлового будівництва. Серед представлених об'єктів є як будуються будинки і житлові комплекси, так і повністю готові.

Всі новобудови відносяться до сегментів комфорт і бізнес, мають власну розвинену інфраструктуру і знаходяться в екологічно чистих локаціях поруч з парками і водоймами. Ще одна відмінна риса проектів - відсутність малогабаритних квартир-студій. Все житло має просторі планування, великі кухні та санвузли, лоджії або балкони. Також можна знайти варіант квартири з власною терасою.

Квартири в новобудовах за доступною ціною

Одним з вирішальних факторів при покупці нерухомості є її ціна. Залежно від місця розташування житлового комплексу, його класу і ступеня готовності ціни на квадратний метр будуть сильно відрізнятися.

Продаж квартир у споруджуваних будинках здійснюється на умовах 100% оплати, а також за допомогою іпотеки або в розстрочку від забудовника. Також можна купити квартиру в новобудові в Києві з використанням материнського капіталу або за схемою трейд-ін, яка передбачає прийняття в залік наявної у покупця нерухомості.

Похожие статьи:

  1. Запчасти для бойлера
  2. Двокамерний склопакет
  3. Художня ковка металу