Обідні зони: меблі для вітальні і кухні

Сентябрь 1, 2018 – 17:07

Створення ідеальної атмосфери для прийому їжі багато в чому залежить від правильного вибору спеціальних меблів. Обідня зона у вітальні і на кухні повинна не тільки гармоніювати з основним інтер'єром приміщення, але і бути зручною для всіх учасників трапези.

Навіть найменша кухня не може обійтися без обідньої зони. І якщо кухонний гарнітур легко виготовити на замовлення, органічно вписавши його в простір невеликого приміщення, то з вибором обідньої меблів можуть виникнути складності. Саме тому, перш ніж відправитися в салон або замовити меблі в інтернет-магазині, вам слід уважно вивчити всі можливі варіанти виконання обідніх столів, стільців, а також кухонних куточків.

Ви можете придбати якісний hot mesh counter stool від бренду European Specialties, за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

На сьогоднішній день, грамотні виробники меблів намагаються враховувати індивідуальні потреби своїх клієнтів, створюючи оригінальні рішення для приміщень будь-яких розмірів.

Отже, ми розповімо про те, чим облаштувати обідню зону так, щоб вам було по-справжньому приємно проводити час за столом, незалежно від площі вашої кухні.

Класична обідня зона складається з столу і кількох стільців. Для самої маленької кухні оптимальним рішенням стануть табурети і розкладний обідній стіл-книжка. Завдяки спеціальному механізму, ви отримуєте можливість легкої трансформації невеликих меблів в повноцінний кухонний стіл тоді, коли це дійсно необхідно. Столи-книжки розкладаються як на одну, так і на дві сторони і можуть бути оснащені системами для зберігання кухонного приладдя або сипучих продуктів.

Кількість табуретів, безумовно, має збігатися з кількістю членів сім'ї. Однак, якщо до вас часто приходять гості, щоб не турбувати сусідів, ви можете обзавестися додатковими складними табуретами, зберігання яких не завдасть особливого клопоту.

Для невеликих кухонь чудовим варіантом стане розсувний або розкладний обідній стіл. Модель краще вибирати з округлими краями, щоб уникнути випадкових травм. Зручні механізми дозволяють збільшувати корисну площу столу більш ніж на 30%. Зберігання табуретів також не завдасть клопоту, адже ви завжди зможете розмістити їх під стільницею, тим самим звільнивши дорогоцінні квадратні метри вільного простору.

Існують і оригінальні обідні групи, не тільки враховують потребу економії місця, але і створюють єдину гармонійну композицію тоді, коли ваша трапеза закінчена.

На кухнях більшої площі з'являється можливість облаштування обідньої зони більше комфортними меблями - кухонними куточками. Традиційно, кухонний куточок складається з кутовий лави, стіл і декількох табуретів. Це один з найбільш гармонійних варіантів облаштування обідньої зони.

Кухонний куточок для обідньої зони

Для середньої кухні краще підбирати модель з не надто об'ємними спинками, щоб не перевантажити простір. Лави такий обідньої зони можуть бути оснащені місткими ящиками для зберігання кухонного начиння, побутової техніки, рушників або інших речей, яким не знайшлося місця в кухонному гарнітурі.

Облаштування просторих кухонь, безумовно, залежить від ваших особистих переваг і потреб. Тут будуть доречні як комфортні кутові дивани, так і зручні стільці зі спинками, що поєднуються з основним гарнітуром і обіднім столом.

Обідня зона в вітальні

Створення обідньої зони у вітальні також залежить від площі вашої кімнати. Однак, маленька вітальня - зовсім не привід відмовлятися від можливості нагодувати своїх гостей.

Оригінальне рішення для невеликої вітальні - журнальний стіл-трансформер. Спеціальний розкладний механізм дозволяє перетворювати невеликий журнальний столик в великий обідній стіл.

Похожие статьи:

  1. ​Розміщення обладнання на кухні
  2. Північний Кіпр Відпочинок Ціни
  3. ​Лазерна епіляція у Львові
  4. Обєднані Арабські Емірати
  5. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні