Оренда сцени для заходів

Февраль 22, 2017 – 15:24Необхідність в оренді сцени виникає при організації масових заходів. До них відносяться великі і загальноміські свята, концертні програми, мітинги і виступи громадських діячів, виставки та презентації, покази мод.

Прокат сцени

При оренді сцени для заходу непогано представляти її конструкцію. Сценічні подіуми збираються зі спеціальних модулів розміром 1х1 метр. 6 модулів утворюють мінімально зручний подіум 2х3 метра. Модулі стикуються між собою, створюючи монолітне сценічне покриття, внаслідок чого сцена може бути різних розмірів кратно одному метру. Крім того, висота ніжок модулів може регулюватися в досить широких межах - для забезпечення необхідної висоти сцени. Таким чином, висота подіуму може коливатися від 20 до 200 см.

Профессиональное изготовление задника для сцены по самой низкой цене на сегодняшний день.


Оренда сцени для заходу включає в себе і її покриття для підлоги. Часто матеріалом покриття подіуму є ковролін. Також при оренді сценічних конструкцій є тканинне обрамлення у вигляді «спідниці» по всьому периметру уздовж висоти ніжок. На додачу, подіум комплектується однією або двома драбинами для зручного підйому виступаючих.

Компанія Sound4eck професійно займається прокатом сцен і орендою сценічних конструкцій. Це означає, що дану послугу ми надаємо «під ключ»: в вартість оренди сцени в спб входить і її доставка, і монтаж, і - при необхідності - її оформлення і драпірування.

Задати питання і розрахувати вартість свого індивідуального проекту на оренду сцени в спб (і за межами міста) Ви можете за нашими контактними телефонами. Телефонуйте!

.

Похожие статьи:

  1. Запчасти для бойлера
  2. Дрезден, Германия
  3. Добова оренда квартир