Основні відмінності звичайного і дизайнерського ремонту

Март 14, 2017 – 09:28

Фахівці нашої компанії виконають висококласний дизайнерський ремонт квартир в Москві. Ми розробимо унікальний дизайн-проект інтер'єру, в якому неодмінно будуть враховані всі ваші побажання і модні напрями із застосуванням сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів.

Основні відмінності звичайного і дизайнерського ремонту

Відразу ж відзначимо, що ремонт дизайнерський не варто плутати з євроремонтом. Його вибирають люди, які хочуть більшого, ніж просто відповідність європейським стандартам якості. При професійному підході ваш будинок наповниться затишком і комфортом, так як в ньому буде розроблена кожна деталь аж до розташування аксесуарів.

Такий ремонт, як правило, кардинально перетворює приміщення, іноді може включати і перепланування. І для початку слід розробити загальну концепцію і проект інтер'єру в індивідуальному стилі.

ексклюзивне оформлення

Москвичі все частіше відмовляються від стандартного підходу до ремонту і обробці і віддають перевагу ексклюзивності в поєднанні з максимальною функціональністю. Розробляючи загальну концепцію оздоблення, не відриваючись від ремонтних робіт, вдається позбутися від недоліків в плануванні.

Если у Вас намечается важное мероприятие, тогда Вам просто необходима помощь хостес. Вы можете заказать услуги хостес в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Індивідуальний стиль дизайнерського ремонту є складним архітектурним проектуванням, завдяки якому може бути реалізована будь-яка ваша ідея.

У процесі ремонту розробляється технічна документація, 3D візуалізація проекту, перепланування квартири, в тому числі і розташування інженерних комунікацій і їх заміна. Після підбору оздоблювальних матеріалів фахівці приступлять до вирівнювання стін, підлоги і стелі, виконають передбачені проектом ремонтні роботи, а також підберуть меблі або ж виготовлять її на замовлення.

Чого очікувати від дизайнерського ремонту

Такий підхід не тільки забезпечить вам істотні зміни в інтер'єрі вашого будинку, але і поліпшить якість вашого життя. У нашій компанії ви можете замовити як косметичний, так і капітальний ремонт, при цьому у нас діє гнучка цінова політика.

Якщо ви мрієте кардинально змінити стиль оформлення вашої квартири і готові до приємних і несподіваних результатів, то наші фахівці готові втілити в життя самий унікальний проект. Ми завжди сповнені творчої енергії, а дизайнерський ремонт квартир - один з основних напрямків діяльності нашої компанії.

Похожие статьи:

  1. ​Основні види накладок для ракеток настільного тенісу
  2. Скляні двері - поле для дизайнерського уяви
  3. Основні правила роботи з укладання підкладки під ламінат
  4. Додаткові переваги однокамерних склопакетів