Південна Корея

Март 31, 2018 – 19:07

Південна Корея - це благодатний край, який може запропонувати туристу величезний спектр пам'яток - від стоянок древніх племен до величних фортів і палаців. Захоплює дух різноманітність дикої флори і фауни національних парків «Джірісан», «Дадохайе», «Чірісан». Кожний власник путівки до Південної Кореї може перейнятися атмосферою зелених рівнин, водоспадів, пляжів, культурних сіл.

Найвідомішими історичними пам'ятками славляться Сеул, Конджу і Порьону. Відпочинок в Південній Кореї можна почати з відвідин столиці: п'ять палаців династії Чосон, пагоди, храми, Сеульская вежа, найбільший парк розваг «Everland» незмінно вражають своєю пишністю. Національний музей Кореї дає вичерпну інформацію про культуру і побут працьовитого і життєрадісного корейського народу.

Качественный асик майнер s9 купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Любителі гірськолижного спорту можуть особисто переконатися в бездоганності лижних трас, якщо придбають тури в Південну Корею. На сьогоднішній день функціонує 13 гірськолижних курортів, причому всього в декількох годинах їзди від Сеула. Спеціальна техніка дозволяє максимально продовжувати зимовий сезон. Багато лижні курорти працюють цілий рік, надаючи поля для гольфу і ванні з термальними джерелами.

Похожие статьи:

  1. ​ Южная Корея
  2. Цікава гра
  3. Эйфелева башня
  4. Продаж квартир