​Пальмові острови в Дубаї

Март 28, 2018 – 17:14

Арабські Емірати відомі не тільки своїми багатими шейхами, зневажливим ставленням до жінок і найвищим хмарочосом в світі Бурдж Халіфа, але багата нафтою країна також відома своїм незвичайним рукотворним творінням, яке можна побачити навіть з космосу, прямо як і Велику Китайську стіну.

Йдеться про пальмових островах, трьох штучних островах, побудованих поряд з берегом у міста Дубаї, і багатьох десятків островах в формі континентів планети Земля. Острови облагороджені тропічними садами, парками, а також на них побудовано безліч дорогих вілл і люксових готелів.

Вы можете приобрести алюминиевый уголок по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Особливо варто відзначити «золоту милю», засіяну ресторанами, кафе і дорогими клубами.

Місто Дубаї розташований в пустелі, тому не дуже вологий клімат на березі не дозволяє повноцінно розвивати і розширювати місто, так що ідея розширити його в сторону моря здається цілком логічною, вологим повітрям на островах дихати куди приємніше, ніж сухим, в самому Дубаї.

Пальмові острови в Дубаї

1. Пальма Джамейра; 2. Пальма Джебель-Алі; 3. Пальма Дейра; 4. Архіпелаг "Мир"

Острів Пальма Дейра за розмірами перевершує Париж, можете тепер уявити масштаб пальмових островів.

Архіпелаг "Мир"

Загальна площа штучних островів становить ні багато, ні мало 520 квадратних кілометрів, на яких розташовані понад сто готелів, 10 000 вілл і безліч парків, ресторанів і оздоровчих центрів.

Спеціально обладнані суду підвозять і розсипають землю, ось і весь секрет будівництва штучних островів, також важливе значення відіграють бар'єрний риф навколо островів-пальм, вони захищають їх від розмивання хвилями.

Похожие статьи:

  1. Пальмовые острова в Дубаи
  2. ​Червоне озеро в Японії
  3. ​Жива огорожа з верби