Переваги фактурної фарби
Фактурна фарба має ряд переваг, середовищ яких можна виділити:
Висока вологостійкість - стіни оброблені цим матеріалом можна мити, а так само застосовувати для обробки приміщень з підвищеною вологістю.
Стійкість до утворення цвілі і грибка.
Чи не вбирають сторонніх запахів.
Гіпоалергенна.
Екологічна - в її складі немає шкідливих для здоров'я людини речовин.
Стійка до температурних перепадів.
Паропроникність забезпечує природну вологість.
Згладжує незначні нерівності і щілини.
Чи не боїться УФ променів.
Відмінні декоративні властивості.
Для роботи з фактурної фарбою не потрібно бути професійним малярем.
Використовується як для внутрішніх так і зовнішніх робіт.
Портал недвижимости Харькова поможет Вам выбрать жилье, которое подходит именно Вам.
З мінусів можна виділити досить велика витрата матеріалу. На 1 м2 потрібно від 500 до 1500 грам фарби, в залежності від товщини шару, що наноситься.
Вибір фактурної фарби
Після фарбування стін фактурною фарбою, можна отримати вишуканий інтер'єр. Але буває і так, що результат виходить не зовсім той який очікувався. І практично в 9 випадках з 10 винуватцями цього є самі покупці. Справа в тому, що купуючи фактурну фарбу багато хто навіть не уявляють, що вони хотіли б отримати в результаті. Тому, перед тим як піти в магазин, варто розібратися в тонкощах вибору.
Всі склади, для додання стіні фактури і рельєфу, має певну зернистість. Чим більше виражену і глибоку фактуру хочеться створити, тим більшу зернистість потрібно вибирати. Цей параметр виробники маркують кожен по-своєму, тому краще буде проконсультуватися з продавцем.
Так само, не маловажним параметром при виборі фарби є її основа, яка буває декількох видів:
Мінеральна - дешевий варіант, який складається з цементу і вапна. Продається у вигляді порошку. Найчастіше використовується при обробці зовнішніх стін.
Силіконова - найпоширеніший варіант, використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Покриття виходить паропроникним, стійким до вологи, перепадів температур і агресивного середовища.
Силікатна - досить дорогий, проте практичний варіант. Стін з таким покриттям не страшні атмосферні дії, за ними легко доглядати.
Акрилова - зручний і оптимальний склад, в який допускається введення необхідних наповнювачів і колірування.
На закінчення хочеться відзначити, що фактурна фарба дозволяє отримати унікальну поверхню і зробити вишуканий, шикарний і зачаровує дизайн кімнати.
Похожие статьи:
- Переваги кутових диванів
- Переваги силіконової фарби
- Хижі акваріумні рибки
- Обєднані Арабські Емірати
- Переваги газону в рулонах