Переваги газону в рулонах

Май 10, 2017 – 07:26Рулонний газон відрізняється від газону, який проростає мимовільно. Перша відмінність - краса, щільність і насичений колір, які досягаються за рахунок якості насіння західної селекції і професійного двох-трирічного догляду за посівами в розпліднику. Однорідний склад мятлікові газонів є кращою прикрасою присадибних ділянок. Трав'яний покрив виробляє велику кількість кисню. Влітку газонне покриття є найбезпечнішим для активного відпочинку дорослих і дітей. У спекотну погоду дане покриття не перегрівається і сприяє розсіюванню яскравого сонячного кольору. Газон є найкращим способом швидко упорядкувати територію за рахунок високої декоративності, екологічності та функціональності.

Вы можете приобрести качественный рулонный газон цена киев самая приемлемая на сегодняшний день.


Ми пропонуємо газони, підготовлені на основі травосмесей, пристосованих для клімату середньої смуги Росії. У нас ви можете купити газон, призначений для активного відпочинку або декоративних цілей. Якщо майданчик буде використовуватися для ігор, потрібно більше густа, швидкозростаюча і стійка до витоптування трава. Інакше зелений килим швидко втратить густоту і приємний колір. Щоб газон залишався красивим після спортивних вправ, підбирається спеціальне поєднання трав.
Комплексне озеленення територій

Продаж газону - не єдиний напрямок нашої роботи. Ми також здійснюємо укладку готового газону і його подальше обслуговування - кожен набір трав розрахований на певний режим поливу і догляду. Наша компанія пропонує повний комплекс робіт з озеленення та благоустрою.

Заходи, спрямовані на облаштування зелених зон, покликані забезпечити приємну зону для прогулянок і відпочинку. Але крім створення красивого простору вони служать також для того, щоб зробити територію зручною, захистити грунт від ерозії та інших негативних факторів. Озеленення має проводитися з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог.

Дерева, чагарники або газон часто висаджуються для того, щоб захистити грунт від руйнування, зміцнити ділянки. Наші фахівці готові розробити проект декоративного озеленення ділянки або укладання готового газону. Але понад те ми допоможемо вам зміцнити укоси доріг, береги річок, упорядкувати паркові зони. Захист ґрунту, турбота про стан навколишнього середовища - це вклад у власне майбутнє.

Похожие статьи:

  1. Переваги кутових диванів
  2. Правила игры в бинго
  3. Перестилання підлог