​Працювати і жити в Іспанії: інструкція для тих, хто мріє переїхати

Февраль 19, 2018 – 17:55

Іспанія - одна з найбільших країн Європи, що відрізняється розвиненою інфраструктурою і багатим історичним і культурним спадщиною. Незвичайна атмосфера, багатокілометрова морське узбережжя і маса можливостей роблять цю країну привабливою не тільки для туристів, а й для ділових людей, які нерідко приймають рішення про переїзд.

Як відомо, семирічний криза в економіці Іспанії нарешті добіг кінця, надавши громадянам країни і приїжджим підприємцям відмінну можливість розвитку бізнесу. Згідно з даними, отриманими в ході останніх досліджень економічного ринку, протягом 2015 року:
Качественное вышивание крестом оптом заказать по смамой выгодной стоимости на сегодняшний день.

показник ВВП зріс на 3.5%;

число безробітних зменшилася на 3% (з 23 до 20%);

кількість угод з нерухомістю досягло 350 000 (при цьому в 40% випадків нерухомість в Іспанії придбали іноземці);

Іспанія увійшла в трійку європейських країн (разом з Німеччиною і Англією), що відрізняються вигодою вкладень в нерухомість.

Ці обставини дозволяють сподіватися на високу прибутковість бізнесу на території країни в найближчому майбутньому. Для здійснення своїх планів приїжджим підприємцям знадобиться віза і вид на проживання, які дозволять йому вести повноцінну діяльність на законній основі.

Як отримати візу

Візу підприємцям видає Консульство. Для її отримання необхідно надати наступні документи:

паспорт;

документ, що підтверджує відсутність судимості;

довідку, що підтверджує наявність на рахунку достатньої кількості для проживання підприємця і його сім'ї в Іспанії активних засобів;

страховку компанії (приватної чи державної).

Рішення комісія Консульства приймає протягом 10 днів. Після того, як віза буде отримана, можна переходити до оформлення ВНЖ.

особливості ВНЖ

Як відомо, найпростішим способом отримання ВНЖ в Іспанії є інвестиції в нерухомість. Імовірність позитивної відповіді в даному випадку становить 99%. Правда, сума обов'язкового інвестиційного внеску повинна бути не менше 500 000 євро. Тому такий варіант доступний не для всіх.

За умови відсутності необхідної суми можна скористатися ВНЖ для підприємців. Тут відсутній мінімальний поріг інвестицій, а подавати заяву можна навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся створити невелику справу без багатотисячних вкладень. Такий варіант виглядає дуже привабливою і в більшості випадків дає потрібний ефект. Головне - щоб майбутній бізнес був корисний саме для Іспанії, тобто надавав робочі місця для місцевих жителів, надавав позитивний соціальний ефект і так далі.

Отримання підприємницького ВНЖ дає право на проживання та ведення бізнесу на всій території Іспанії. Подружжя та діти заявника також можуть отримати посвідку на проживання.

Купівля нерухомості

Оскільки ведення бізнесу в країні має на увазі постійне перебування на її території, доцільною є оренда, покупка будинку або квартири в Барселоні, Валенсії, Мадриді чи будь-якому іншому місті. Деякі агентства нерухомості настійно рекомендують придбати житло в Іспанії, мотивуючи тим, що наявність квартири дає право на отримання виду на проживання. Насправді ситуація йде трохи інакше. Наявність житла ще нічого не гарантує, але постійне проживання за певною адресою може справити позитивний вплив на рішення комісії в Консульстві.

Крім покупки житла підприємцю також може бути запропонована комерційна нерухомість: складські, офісні, торгові приміщення. Придбання таких площ допоможе заощадити на оплаті оренди (в кожному окремому населеному пункті цей показник буде різним).

Нерухомість в Барселоні, представлена в каталозі DAMLEX COMPANY, допоможе отримати повне уявлення про можливі пропозиції ріелторів.

Наявність у власності житлової та комерційної нерухомості в поєднанні з актуальною для Іспанії бізнес-ідеєю дадуть 100% -ву гарантію отримання ВНЖ, яка згодом зможе стати перепусткою в число громадян Іспанії.

Похожие статьи:

  1. ​Характеристики парения электронной сигареты
  2. ​Правила безпеки в Іспанії для туристів
  3. ​ Государственная регистрация дезинфицирующих средств