Правила приєднання приміщення лоджії до кімнаті

Апрель 16, 2017 – 17:54До одним з поширених і одночасно трудомістких способів збільшення корисної площі в малогабаритних квартирах є приєднання лоджії. У законодавчому полі такий захід є переплануванням і викликає необхідність документального погодження у відповідних адміністративних установах.
В першу чергу

Перед початком будівельних робіт необхідно звернутися в БТІ для узгодження перепланування. Після розгляду експертами відповідності наданого нового плану квартири до вимог, що пред'являються до експлуатаційних характеристик житла та безпеки проживання, отримання висновку і вирішення на приєднання лоджії, необхідно звернутися в санітарно - епідеміологічну службу міста. При отриманні всіх необхідних дозвільних документів можна приступати до виконання наміченого плану. Незаконне збільшення житлоплощі в малогабаритній квартирі тягне за собою штрафні санкції та усунення виявлених порушень.
Види приєднання лоджії

Перепланування лоджії до кімнаті можна виконати двома способами. Перший варіант передбачає видалення балконних дверей разом з порогом, а другий варіант включає демонтаж всього розділяє конструкції, включаючи двері з порогом, віконний блок спільно з тумбою під отвір. У панельних будинках дозволяється прибирати тільки частина підвіконня, а в цегляних будинках завжди є можливість демонтувати фрагменти під вікном при несучих зовнішніх стінах або бічні простінки, якщо зовнішні поверхні будуть самонесущими.
Основні етапи перепланування

Правильне виконання приєднання кімнати дозволить виключити помилки і використовувати нову площу через невеликий проміжок часу. До основних етапів збільшення житлового простору відносяться:

Вы можете купить твердотопливный котел по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Виконання аналізу огорожі лоджії і усунення виявлених тріщин і щілин шляхом закладки цегли, задування піною або цементуванням.
Усунення дрібних дефектів внутрішніх поверхонь приміщення.
Установка віконних блоків з високими теплоізоляційними характеристиками. Таким вимогам відповідають порожнисті профілі з жорсткого полівінілхлориду з тонкими перегородками, а також подвійні або потрійні склопакети. Розміри лоджій визначає вибір кількість стулок, а також способи їх відкриття.
Демонтаж розділяє конструкції по запланованим розмірами.
Утеплення внутрішніх поверхонь лоджії, включаючи стіни, стелю та підлогу. Рекомендується використовувати багатошаровий вид теплоізоляції з використанням пароізоляції, утеплювач і гідроізоляція. Всі матеріали представлені широкий асортимент від вітчизняного і зарубіжних виробників. Їх завжди можна придбати в будівельних центрах або на ринку теполоізоляціонной продукції.
Облаштування підлоги з використанням стяжок або конструкцій з дерев'яних лаг і шпунтірованних дощок. Стяжка забезпечить вирівнювання рівня поверхні в суміщених кімнатах.
Зміцнення обрешітки для укладання гіпсокартону.
Проведення оздоблювальних робіт всіх поверхонь з використанням шпалер, штукатурки або фарби, обшивка лоджії або балкона панелями. Для обробки підлоги можна використовувати ламінат, плитку для підлоги різних видів, ковролін або паркет.
Вирішення питання з обігрівом нової житлової площі. Для цих цілей рекомендують використовувати додаткові опалювальні прилади у вигляді радіаторів, конвекторів або системи тепла підлога.

При дотриманні таких простих правил і рекомендацій додаткові квадратні метри завжди можна перетворити в міні спортзал, робочий кабінет, гардеробну, зимовий сад, ігрову зону для дітей, продовження вітальні, бібліотеку та інші види кімнат.

Похожие статьи:

  1. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі
  2. Правильний фундамент для будинку
  3. ​Облицювання керамічною плиткою ванної кімнати