Правильний вибір вікон при збільшеною вітрового навантаження

Апрель 22, 2017 – 18:57

Вікна при вітрі

Вікна ПВХ мають ряд переваг - енергоефективністю, ударопрочностью, вогнестійкістю. При виборі пластикової конструкції треба враховувати не тільки архітектурно-композиційні вимоги, можливість установки жалюзі, але і можливості роботи блоку під дією різних статичних навантажень. Вага скління, температурний режим, швидкість і сила вітру роблять значний вплив на термін експлуатації віконного профілю.

Качественные метизы Вы можете приобрести на сайте www.prometiz.xyz по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вплив вітрового навантаження на системи ПВХ

Величина навантаження залежить від декількох факторів:
швидкості вітру;поверховості будівлі;конструктивних особливостей (форми) будинку.При неправильно підібраному віконному профілі вітрові навантаження здатні привести до небажаних наслідків:
проникненню пилових частинок через існуючі виїмки в профілі;появі вологи на стеклах;збільшення тепловтрат;зміни форми або руйнування конструкції.Проектування вікна при вітрі потрібно проводити з урахуванням характеристик армуючого профілю, надійності фурнітури, кількості імпостов (роздільників) на стулках рами, ваги елементів, що відкриваються. Виконаний за всіма правилами розрахунок гарантує безпеку і надійність системи і оптимізує її вартість.правильний розрахунокІнженери-конструктори при обчисленні значення максимальної вітрового навантаження керуються нормативним документом «Навантаження і впливи», в якому прописані відповідні правила.Відповідно до Держстандарту 23166-99 за ступенем опірності зовнішніх впливів віконні рами діляться на 5 класів:
А - витримують тиску 1000 Паскалей;Б - не руйнуються при навантаженні від 800 до1000 Па;В - стабільні при тиску від 600 до 800 Па;Г - витримують навантаження від 400 до 600 Па;Д - стабільні при тиску від 200 до 400 Па.

Похожие статьи:

  1. Преимущества организации детского праздника
  2. Самостійне підключення водяного опалення
  3. Правильный выбор окон: пластиковые или деревянные
  4. Основні правила роботи з укладання підкладки під ламінат
  5. Правильный выбор окон: пластиковые или деревянные
  6. Самостоятельное подключение водяного отопления