Продаж квартир

Февраль 21, 2017 – 20:54

Мрієте оселитися поблизу від Києва в екологічно чистому і привабливому районі з добре розвиненою інфраструктурою?

Уявіть, що кожен день ви будете повертатися з роботи з галасливого мегаполісу в самий мальовничий житловий комплекс.
У проектах забудовника ЖК «Малахіт» - будівництво сучасних житлових будинків, які відповідають найвищим вимогам безпеки. Продумане планування, підземні паркінги, якісні будматеріали - відмінні риси житлової нерухомості. Новобудови з якісних будматеріалів вдало поєднані з об'єктами інфраструктури. Так, поруч з житловими будинками є дитячі садки для самих маленьких, освітні установи для дітей постарше, кілька поліклінік, розважальні та дозвільні центри, кінозал, спортивно-оздоровчий комплекс з басейном. На території мікрорайону передбачені багаторівневі наземні опалювальні паркінги, солідні банки, затишні кафе, аптеки.

Вы можете приобрести апартаменты в ЖК "Малахит" на сайте: http://malahyt.com.ua/ua/by_own_eyes/online/, цены Вас приятно удивят.


Унікальна особливість житлового комплексу Малахіт - унікальний центр водних видів спорту, спроектований спеціально для активних молодих людей. Там же юні спортсмени зможуть відвідувати яхт-школу і модернізований парк екстриму.

Квартири багатоповерхівок прекрасно спроектовані. Високі стелі, металопластикові вікна, світлі кухні, великі передпокої, засклені балкони. Для зручності мешканців багатоповерхівки оснащені кількома типами ліфтів - пасажирських і вантажних.

Ще одна важлива принадність комплексу полягає в тому, що він розташувався на мальовничому березі Клязьминского водосховища. Прибудинкові території обладнані пішохідними доріжками з лавками і затишними альтанками. А з вікон багатоповерхового комплексу відкривається чудовий вид на водосховище. І ще одна перевага нового кварталу - зручне розташування.

Сьогодні можна без праці вигідно придбати нерухомість в ЖК "Малахіт" - продаж квартир від забудовника здійснюється за прийнятними цінами, тому витрати з лишком окупаються одержуваних комфортом.

Похожие статьи:

  1. Оценка квартиры
  2. Про кардшаринг
  3. Південна Корея
  4. Продаж квартир