Ремонт однокімнатної квартири

Июль 12, 2017 – 19:24

Власник подібного житла змушений ламати собі голову над втіленням унікального дизайну в дії. Але як не просто це зробити, коли твоя фантазія і твій план скутий відсутністю квадратних метрів і несучими стінами, які не дають можливість розвернутися бажанням.

Але, незважаючи на це, багато людей з великим успіхом роблять перепланування однокімнатних квартир, перетворюючи їх в квартири-студії, що є досить непоганим варіантом для подібного житла.

перепланування Квартири

Перепланування квартири під час ремонту, досить поширене явище, звичайно якщо дозволяє час, гроші і закони ЖКГ. Перепланування під час ремонту квартир, мені доводилося виконувати не один раз, і можу, поклавшись на свій досвід сказати, що квартира - студія дуже хороший варіант.

Шляхом нехитрих маніпуляцій зі стінами, ви збільшуєте не тільки квадратні метри житлової площі, а й міняєте повністю дизайн вашого житла, звичайно, є свої обмеження, оскільки прибрати ви можете тільки не несучі стіни, але і цього іноді достатньо, щоб повністю перетворити свою квартиру у час ремонту.

Перш за все, як і при будь-якому ремонті квартири, необхідно визначиться з майбутньою плануванням. Розробити детальний план дій, і з'ясувати, що можна міняти, а що потрібно залишити.

Ванна і туалет

Як правило, в однокімнатній квартирі туалет і ванну поєднують, щоб збільшити площу ванної кімнати. Якщо у вашій однокімнатній квартирі ванна і туалет знаходяться окремо, не бійтеся демонтувати розділяє стіну, тому що вона не є несучою. Це дозволить вам додати метраж і по іншому розташувати комунікації, відповідно до свого смаку.

Деякі люди не люблять, щоб в однокімнатній квартирі, ванна і туалет були спільно, але в даному випадку, необхідно буде вирішувати: або велика площа, або окремі зручності.

кухня

Кухню в однокімнатній квартирі роблять наскрізний, так щоб вона відразу переходила в кімнату. Раніше люди боялися виконувати подібні рішення, побоюючись запахів, які виникають при приготуванні їжі, які будуть відразу потрапляти в кімнату. Але сьогодні хороша витяжка з легкістю вирішить цю проблему.

Але в подібній переплануванні необхідно проявити обережність. Стіна між кімнатою і кухнею, як правило, несе і її категорично не дозволяється демонтувати при ремонті, особливо якщо ви живете в багатоповерховому будинку на нижніх поверхах.

Дуже часто люди через незнання демонтували несучу стіну в однокімнатній квартирі, бажаючи збільшити площу, а потім це призводило до обвалення всього стояка, і при цьому, часто гинули люди. Оскільки несучі стіни тримають не лише стелю вашої квартири, але і вага всього будинку.

Однак, якщо ви живете на останньому поверсі, боятися вам нічого. Ви можете частково демонтувати стіну між кімнатою і кухнею, створюючи наскрізний отвір, але не забуде при цьому взяти дозвіл на подібний ремонт, інакше вам загрожує великий штраф, якщо про ваше перепланування дізнаються.

Ремонт однокімнатної квартири

Дуже часто в однокімнатній квартирі роблять арки між спальнею і кухнею або полуарки, що так само дуже красиво.

Також як правило, в однокімнатних квартирах кухні дуже маленькі і виникає безліч питань як краще зробити ремонт, щоб візуально збільшити простір. Про це ви можете детально прочитати тут.

кімната

Ремонт в кімнаті робиться, так само як і у всіх інших квартирних варіантах, головне щоб він був гармонійний з кухнею і не уявляв разючого контрасту, кидається в очі. Хоча, знову-таки, це справа смаку.

Одна моя замовниця замовила обробити кухню в темний колір, а кімнату в яскраво зелений. Зізнаюся, при поєднанні подібних фарб у мене буквально зліплений в очах.

Поєднання кольорів, на мій погляд, було не сумісне, але вона була в повному захваті від цих фарб. Ремонт в однокімнатній квартирі справа не проста, але індивідуальне.

висновок

Найголовніше не перемудрувати з дизайном і не намагатися всунути всі бажання в малогабаритний метраж квартири. Намагайтеся робити все просто і зі смаком, не варто при ремонті, нагромаджувати однокімнатну квартиру, громіздкими багаторівневими стелями. Не варто змушувати меблями, при малих площах, це буде тільки перешкодою.

Ваш ремонт не повинен стати вашим ярмом. Удачі вам і успіхів.

Свіжі цікаві новини україни за тиждень у вільному доступі.

Похожие статьи:

  1. Покращений ремонт квартири
  2. Осушувач повітря для квартири
  3. Добова оренда квартир