Репітери

Февраль 10, 2017 – 19:24Репитер являє собою пристрій, що підсилює і ретранслює сигнал зв'язку: різні типи можуть використовуватися для поліпшення якості голосового зв'язку і мобільного інтернету.

GSM-репітери використовуються для подолання проблем утрудненого сигналу - це можуть бути віддалені від базових станцій будинку в сільській місцевості, дачі, заміські котеджі, а також кафе, ресторани, офіси і бізнес-центри, ТРЦ та ТРК, чиї приміщення розміщуються нижче рівня землі або навпаки - на верхніх поверхах висоток.

Вы можете приобрести репитер, репитера, ретранслятор, репітер по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


3G / 4G-репітери використовуються для поліпшення якості мобільного інтернету - тут також причиною загасання сигналу можуть бути віддаленість від БС, конструкційні особливості самої будівлі або ж специфіка рельєфу - наприклад, гориста місцевість або густий лісовий масив.

GSM + 3G / 4G-репітери працюють одночасно в декількох діапазонах і одночасно забезпечують як високу якість голосового зв'язку, так і безперебійний високошвидкісний інтернет.

Комплектуючі для системи посилення

Крім репитера система посилення складається з такого обладнання:

Комплект антен: вуличні встановлюються на даху будівлі або на його фасаді. Вони здійснюють прийом-передачу сигналу між репитером і вишкою базової станції. Кімнатні антени, встановлені в приміщенні, приймають сигнал від репитера і передають його мобільним пристроям - і навпаки.

Кабель, роз'єми, перехідники, пігтейли, лінійні підсилювачі, а також кронштейни і щогли - необхідні елементи системи, що застосовуються для з'єднання антен і приймально-передавальних пристроїв, їх кріплення і настройки.

Подільники потужності призначені для поділу або об'єднання сигналу при одночасному підключенні декількох антен до одного дорепітери.

антени

Антени використовуються в комплекті з репітерами, модемами, роутерами і стаціонарними стільниковими телефонами. Призначені для прийому і передачі сигналу від базової станції до пристрою і навпаки. Ми пропонуємо антени для стандарту GSM / 3G / 4G / LTE як одинарні, так MIMO-антени.

Похожие статьи:

  1. Котор
  2. ​Кіпр
  3. Похід