​Ресторан, що обертається на вершині гори

Март 11, 2018 – 19:12

Швейцарія - комфортна і дорога країна, мігрантів тут не люблять, а ось туристам завжди раді. Для них здаються розкішні готелі, будуються цілі курорти і навіть справжнісінький ресторан, що обертається на вершині гори, відомий як «Піц Глорія».

Комфортабельные квартиры посуточно +в сочи арендовать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ресторан постійно обертається, дозволяючи гостям насолоджуватися не тільки їжею, а й приголомшливими видами на Альпи з різних ракурсів, що не пересідаючи з одного столика за одною. Природно, з каруселлю ресторан нічого спільного не має і відчуття заколисування у вас не з'явиться, адже «Піц Глорія» повертається на 360 градусів протягом однієї години, тому поворот відбувається м'яко і комфортно, не дратуючи відвідувачів.

Ресторан, що обертається розташований на висоті 2970 метрів і вміщає до 400 чоловік одночасно. Це перший подібний ресторан у світі, і хоча сьогодні вже з'явилися його аналоги, проте, цей ресторан знаменитий більше за інших, а все завдяки тому, що в 1969 році тут знімали один з епізодів фільму про Джеймса Бонда під назвою «На службі ЇЇ Величності ».

Власники ресторану розвинули тему агента 007 і присвятили весь перший поверх музею в його честь, продаючи під цю справу сувеніри, а також переробивши меню ресторану під «бондівських» стиль. Крім того поруч був побудований кінотеатр, де показують фільми про агента англійської розвідки.

Ресторан «Піц Глорія» надав і нам, простим смертним, можливість насолоджуватися видами з «вершини світу», так що, при бажанні, їдьте до Швейцарії і обов'язково загляньте сюди і це буде краще банальних ресторанів, адже враження від побаченого залишаться з вами назавжди, чого не сказати про з'їдену їжу.

Похожие статьи:

  1. ​Неземные ландшафты Каппадокии
  2. ​Детали интерьера в граните и мраморе
  3. ​Казино Х Продюсер опасных игр
  4. ​Внутренняя отделка любых помещений