Розрахувати точну дату зачаття

Декабрь 29, 2016 – 15:27

Коли дівчата дізнаються про те, що вони вагітні, насамперед намагаються згадати або розрахувати точну дату зачаття. Це відбувається кожного разу, коли мова йде про заплановану або ж незапланованої вагітності, при наявності регулярного статевого життя. Ясна річ, що всім хочеться знати, коли ж саме відбулося запліднення. Особливо сильно розгорається інтерес, коли емоційне забарвлення довгоочікуваної новини починає втрачати свою інтенсивність і яскравість.

Вы можете рассчитать дату зачатия абсолютно бесплатно!


Якщо в перші дні майбутня мама і тато літають на крилах щастя, то пізніше, коли вони повертаються в природний стан, виявляють бажання дізнатися, в який термін з'явиться на світ їх малюк або малятко. Подібне бажання є цілком нормальним. Вона зумовлена банальній людській допитливістю і низкою практичних цілей. Майбутні мами намагаються розрахувати дату пологів за датою зачаття на калькуляторі, так як їм дуже цікаво:

коли відбулося зачаття (цілком ймовірно, що це впливає на визначення батька дитини);
в якому місяці чекати появи крихти;
коли почати закуповувати речі, одяг для майбутнього члена сім'ї;
яке ім'я краще підібрати, згідно з церковним календарем або астрологічним законам;
куди і коли варто планувати сімейний відпустку до народження дитини.

Скільки життєвих ситуацій, стільки і всіляких інтересів до вагітності. Незважаючи на різні причини, інформація про майбутні пологи хвилює всіх відповідальних мам без винятку. Найперше, що вони намагаються згадати, - це безпосередньо сам момент зачаття. Потім судорожно приплюсовують 9 місяців. Знань про те, що для виношування дитини потрібно десь 9-ть місяців, зовсім недостатньо. Та й мало хто знає, як відраховувати «зразкові дев'ять місяців»:

Від якого саме дня вважати - дня, коли був здійснений статевий акт, коли була овуляція, остання менструація?
Брати місяці календарні або ж ті, які називаються умовними (по тридцять днів)?

Варто дівчині вперше зіткнутися з вагітністю, як період в 9 місяців здається неймовірно довгим і зовсім невизначеним. Ясна річ, хочеться максимально конкретно вирахувати дату майбутніх пологів. І необхідно це не стільки для вирішення якихось практичних сімейних завдань, скільки для своєчасного контролю за розвитком плоду.

Як відзначають фахівці, пригадуючи день, коли був здійснений статевий акт, знаючи певні індивідуальні особливості, характерні для організму, дійсно можна визначити день зачаття. Це дуже важливо для пар, які планують вагітність, відвідують центри планування, консультації, ведуть щоденники менструальних циклів - відповідально і зі знанням справи підходять до народження дитини.

Що ж робити тим дівчатам, які не можуть пригадати дату зачаття, які плутаються в днях, партнерах і взагалі не пам'ятають, коли був здійснений «доленосний» статевий акт? Якщо ви не можете точно назвати день, коли, можливо, відбулося запліднення, розрахувати день появи крихти буде проблематично. Але, тим не менш, є кілька способів, що дозволяють дізнатися ПДР (передбачувану дату пологів).

Похожие статьи:

  1. ​Автоматика для опалення
  2. Монолит в строительстве. Часть 2
  3. Ремонт квартири в новобудові
  4. Добова оренда квартир